XFX RX6600 vs Sapphire RX 6600

Bunu senin gibi NVIDIA kartlara para saçmayı seven kişiler diyor genelde, WattMan hataları artık çok nadir, özellikle 6000 ve 7000 serisinde. Bu kadar az olmasa bu kadar insan yönelmezdi zaten AMD ekran kartlarına. Yanlış olmasın AMD fanboyu falan değilim kendi bilgisayarımda da hala RTX 2060 takılı ama şu an kart alacak olsam NVIDIA'nın saçma sapan bellek boyutları ve gereksiz pahalı fiyatlarından dolayı yüzüne bile bakmam. 8 GB bellekli 2K kartı almaya devam ama, bas ampüle. Araştırıp konuşacakmışım bir de.

Ben olsam XFX tercih ederdim soğutma bloğu ve fanları daha büyük.

XFX rx65xt kullandım sorunlardan pcyi kıracaktım canı sıkılıyor driveri siliyordu ALT R açmıyordu, oyun oynarken bir defasında alt tab attım 8k oldu oyun, canı sıkılıyordu kartın WattMan atıyordu, ya bana öyle birşey geldi desem, rx55xt kullanan arkadaşım vardı ondada WattMan sorunu ve driver silme sorunu vardı onun harici rx64xt kullanan arkadaşımda oyunlarda alt tab attığı zaman yeşil yeşil çizgiler oluşuyordu aynı şey bendede vardı.

XFX almayı düşünüyorum ama garantisi nedir nasıldir bilmiyorum araştırdım bulamadim shppere de isinma sorunu oluyormus kararsızım

Dostum topladığım her sistem de AMD ekran kartı kullandım hiçbir sorun yaşamadım şu an RX 6600XT kullanıyorum bir sıkıntı yok.

Herkes yaşamıyor zaten şansa oluyor. RX 570 vardı bende almadığım hata yoktu WattMan mı dersin aniden sistem kapatma mı dersin. Sonra RX 580 aldım sorun falan yok ama sorun yok diye de AMD övmem mesela. Ucuz olduğu için alıcısı çok ama uğraştırıyor adamı.

XFX almayı düşünüyorum ama garantisi nedir nasıldir bilmiyorum araştırdım bulamadim shppere de isinma sorunu oluyormus kararsızım

Marka farkı çok oluyor varsa eğer GigaByte al. Sapphire'den GigaByte'a geçtim sanki farklı bişey kullanıyormuşum gibi hissettiriyor.

Bütçem 6 bin civari 2 bin daha artırıp invida mi alsam

Ya da XFX'in servisi garantisi kimdir nedir necidir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı