XFX servisi Türkiye'de var mı?

İlker.3691

Decapat
Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce Hepsiburada üzerinden XFX RX 570 ekran kartı aldım ve bugün fark ettim ki ekran kartından coil whine sesi geliyor. Garantiye göndermeye karar verdim ancak XFX'in Türkiye'de distributorü vs var mı bilmiyorum. Bu sorunumla kim ilgilenecek, nereye başvurmalıyım satıcı firmaya mı?

Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce Hepsiburada üzerinden XFX RX 570 ekran kartı aldım ve bugün fark ettim ki ekran kartından coil whine sesi geliyor. Garantiye göndermeye karar verdim ancak XFX'in Türkiye'de distributorü vs var mı bilmiyorum. Bu sorunumla kim ilgilenecek, nereye başvurmalıyım satıcı firmaya mı?

Satıcıya başvurunuz.

Distribütör veya ithalatçı firma olmasa garantili satışı olmaz. XFX'in kendisi resmi olarak faaliyet gösterip kendi teknik servisini barındırmıyor bildiğim kadarıyla.

İthalatçıyı en hızlı yoldan öğrenmek için kutudan çıkan garanti belgesindeki kaşeye bakın. Sonra internetten onların telefon numarasını bulursunuz. Aksi takdirde satıcıyı ararsınız.

Hocam selam aynı sorun bende de var. Siz sonuç alabildiniz mi cw ile ilgili.

Bir tık hortlatıyorum konuyu ama XFX'in garantisine kim bakıyor? Vektrondan garanti sorgulamaya yaptığımda '' ürününüzün garantisini sorgularken bir bağlantı hatası oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. '' Diye hata veriyor.

Geri
Yukarı