XG2405 1599 TL

luthermartin

Hectopat
Makaleler
20
Yer
Şahinbey
Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel fırsatmış, kullananlar varsa tecrübelerini aktarırlarsa güzel olur. Alınabilir duruyor özelliklerine bakınca gayet uygun.

Paylaşım için teşekkürler.
Aynı model mi acaba? Gerçi arasında 1 kuruş fiyat farkı var. 😃

Son düzenleme:
Ben olsam Hepsiburada'dan alırdım.

Geçen hafta İtopya'dan 1000 liralık bir ürün almıştım bir de 10 lira üstüne kargo parası almışlardı. 1-2 gün sonra aynı ürün Hepsiburada'da 5lira daha ucuz ve ücretsiz kargo ile satışta görmüştüm, ufak bir üzüldüm çünkü şu devirde parayı kolay kazanmıyoruz her şeyin uygun fiyatlısını arıyoruz maalesef.
Şimdi olsa bende Hepsiburada'dan alırdım, kargoya daha hızlı verilebiliyorlar.

Geçen hafta İtopya'dan 1000 liralık bir ürün almıştım bir de 10 lira üstüne kargo parası almışlardı. 1-2 gün sonra aynı ürün Hepsiburada'da 5lira daha ucuz ve ücretsiz kargo ile satışta görmüştüm, ufak bir üzüldüm çünkü şu devirde parayı kolay kazanmıyoruz her şeyin uygun fiyatlısını arıyoruz maalesef.
Şimdi olsa bende Hepsiburada'dan alırdım, kargoya daha hızlı verilebiliyorlar.
İtopya bana güven vermedi gitti yıllardır hocam. Garanti ve iade işlemlerinde daha duyarlı olmaları lazım.

Bende Viewsonic monitör kullanıyorum XG2401 modeli benimkisi çok memnunum bu modeli daha iyidir diye düşünüyorum alabilirsiniz bence

Hepsiburada satıcısından almanızı öneririm. İtopya'da hem kargo parası istiyor, yani daha pahalı oluyor, ayrıca satış sonrası destek olarak sorunlu bir firma.

Geri
Yukarı