Xiaomi 11t Pro şarjı hızlı bitiyor

Merhaba

Merhaba arkadaşlar, %20 de hızlı biten şarj sorunu için biraz araştırma yaptım yabancı kaynaklardan okuduğum kadarıyla şuan 120 watt yeni bir teknoloji sorunlarından biride bu. Çözüm basit, eski tip bir telefon gibi bir gece orjinal şarj aletine takılı şarja bırakın sorun min 3-4 ay çözülecektir. Devamlı bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. İyi forumlar.

Merhaba benim de %42'den sonra 5 dk içinde bitiyor daha 2 haftalık telefon. Kullanım olarak normal aslında. Sorunu çözebilen oldu mu acaba anlaşılan Xiaomi'nin böyle bir sorundan haberinin olmaması mümkün değildir.

Merhaba benim de %42'den sonra 5 dk içinde bitiyor daha 2 haftalık telefon. Kullanım olarak normal aslında. Sorunu çözebilen oldu mu acaba anlaşılan Xiaomi'nin böyle bir sorundan haberinin olmaması mümkün değildir.
Xiaomi duymazlıktan geliyor sesimizi. Şikayetvar'a da yazdım , ama ne arayan var ne soran... Hep Huawei kullanıyordum, ilk kez Xiaomi aldım. Bir daha tövbe... iPhone fiyatına aldığımız telefonun yarattığı soruna bakın, satış sonrası destek sıfır...

Yeni konular

Geri
Yukarı