Xiaomi 11t Pro vs iPhone XR vs iPhone 11

Bütçe
15000
Fan derken iOS işletim sistemi daha stabil çalışıyor Android'e kıyasla daha az RAM kullanımı ile daha iyi performans sunuyor. + işletim sistemi güvenliği daha iyi.
Hocam farkındaysanız iPhone 11 yavaş yavaş eskiyor ve yavaşlıyor. O paralara değmiyecek bir telefon.

Xiaomi alırsa ama 2 yılda biter telefon. Hemen eskitiyorlar. Bende 10t Pro var canavar gibi işlemci tıkır tıkır cihaz. MIUI 14 geldi yeni Android 13 almadı olaya bak.

Hocam ben Note 11 Pro kullanıyorum, gayet iyi telefon iPhone kadar hızlı olmasa da bana yetiyor. Yurt dışı olduğu için güncelleme alamıyorum ama MIUI 14 ve Android 13 geldi.

Yurt dışı iPhone 12 alınır mı? Peki?
Hocam telefonu açtırsanız bile şebeke çekmemesi gibi sorunlar ile karşılaşanları duymuştum iPhone sıkıntılı yurtdışından getirmesi.

S21 fe de olabilir.
S21 FE yerine düz S21 Tercih edilebilir.

Hocam farkındaysanız iPhone 11 yavaş yavaş eskiyor ve yavaşlıyor. O paralara değmeyecek bir telefon.

Hocam ben Note 11 Pro kullanıyorum, gayet iyi telefon iPhone kadar hızlı olmasa da bana yetiyor. Yurt dışı olduğu için güncelleme alamıyorum ama MIUI 14 ve Android 13 geldi.

Hocam telefonu açtırsanız bile şebeke çekmemesi gibi sorunlar ile karşılaşanları duymuştum iPhone sıkıntılı yurt dışından getirmesi.

Ama gündelik kullanacak kamerası güzel çeken yok o seviyede. Kaldı ki daha güncelleme alacak.
Instagram story bakımından olsun iPhone önde yani daha.

Samsung S serisi veya biraz daha bütçeyi destekleyip en az iPhone 12 Pro, Xiaomi'ye bulaşma bile.
Neden hocam Xiaomi'nin nesi var?

Ama gündelik kullanacak kamerası güzel çeken yok o seviyede. Kaldı ki daha güncelleme alacak.
Evet hocam 825P de yok o seviyede. Hocam Depolama alanı ayrı dert, Çözünürlük ayrı dert, eski model olması ayrı dert. iPhone 11 artık alınmaz. Alınabiliyorsa 12-13 alınır ama 11 o paraya alınmaz.

Fan derken iOS işletim sistemi daha stabil çalışıyor Android'e kıyasla daha az RAM kullanımı ile daha iyi performans sunuyor. + işletim sistemi güvenliği daha iyi.

Bunları çok duyduk bilmediğimiz şeyler değil. IPhone'lar kapalı kutudur nokta. YouTube'da iPhone 14 Pro Max ile Samsung S23 Ultra oyun test videosunu izle sıcaklıklar takılma lag hangisindeymiş öyle gel iPhone öv.

Hocam farkındaysanız iPhone 11 yavaş yavaş eskiyor ve yavaşlıyor. O paralara değmeyecek bir telefon.

Hocam telefonu açtırsanız bile şebeke çekmemesi gibi sorunlar ile karşılaşanları duymuştum iPhone sıkıntılı yurt dışından getirmesi.

S21 FE yerine düz S21 tercih edilebilir.

10t Pro'ya gelmedi.

J5 de bile AMOLED varken IP 11 LCD ekran diye almıyorum ve bu zamanda 828p ekran kullanıyor :(

Hocam çok yanlış bakış açısındasınız iPhone 11 fiyat performans olarak çıktı değil mi ve en çok satılan model oldu o telefon çıktığında Max 5.500 TL'ydi siz Türkiye'de yaşıyorsunuz nasıl Apple iPhone SE çıkartıyor fp olsun diye iPhone 11 de onun için çıktı Türkiye'de yaşıyorsunuz unutmayın telefon kötü değil vergi ve yönetim kötü o telefon hala 370 dolara satılıyor ama bizim ülkede 800-1000 arasında satılıyor bunu unutmayın iPhone 11 kötü değil sadece çok vergi üstünde var

Yeni konular

Geri
Yukarı