Xiaomi 12 Tanıtım Görselleri Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi12

Qualcomm, bu ayın başlarında Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini tanıttığında, Xiaomi de 12 serisi akıllı telefonlarında yonga setini ilk kullanan akıllı telefonlar arasında olacağını açıklamıştı. O sırada Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni amiral gemisi akıllı telefon serisini ne zaman piyasaya süreceğini açıklamasa da geçtiğimiz günlerde Xiaomi 12’nin 28 Aralık’ta Pekin’de piyasaya sürüleceğini öğrenmiştik. Bugün […]

Devamı: Xiaomi 12 Tanıtım Görselleri Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bana bir daha hiçbir güç Android aldıramaz. Redmi Note 7'yi satıyorum şu an iPhone 7'ye geçeceğim. İstediği kadar Note 15 çıksın gene de çöp bunlar.

Hocam iPhone 7'de kötü. Evet Note 7'den iyidir ama 7 zamanına göre iyi olsa da 1 yıl sonra güncelleme desteği kesilecek A10 Fusion eski bir işlemci ve fazla pil harcar bataryası aşırı az ekranı iyi değil kamerası idare eder seviyede. Sırf iOS için 2022'de 7 alınmaz ama eğer alo diyeceğim sosyal medya kullanırım diyorsan ve günde 2 3 kez şarja takmayada razı isen uygun bir fiyata bulunursa alınır. Ama bütçeniz varsa 8 alın derim veya daha üstü.

Note 7 gibi milattan kalma Xiaomi nin kötü olduğu zamanlardaki bir telefona bende böyle derim.
Ne? Daha 2 sene önce çıktı kardeşim bu telefon. 2 yılda hangi marka düzelmiş. Sen Note 8'in ne kadar sorunlu bir telefon olduğunu biliyor musun? 1 yaş daha genç ama daha nalet bir telefon abim sattı geçen ay. Note 9S aldık o da 8 gibi bir saçma sapan telefon. Ee hani 9S günceldi??

Hocam iPhone 7'de kötü. Evet Note 7'den iyidir ama 7 zamanına göre iyi olsa da 1 yıl sonra güncelleme desteği kesilecek A10 Fusion eski bir işlemci ve fazla pil harcar bataryası aşırı az ekranı iyi değil kamerası idare eder seviyede. Sırf iOS için 2022'de 7 alınmaz ama eğer alo diyeceğim sosyal medya kullanırım diyorsan ve günde 2 3 kez şarja takmayada razı isen uygun bir fiyata bulunursa alınır. Ama bütçeniz varsa 8 alın derim veya daha üstü.
Alo falan değil pili değişmiş bir iphone günü rahat çıkartıyor. IOS telefonların ölüsü çalışıyor zamanında 5 ve 6S sıfır almıştık şuan 7 var babamda sorunsuz ne güzel adamın kafası rahat.
IOS 16'yı alıyorsa ne güzel işte daha ne olsun o kadar yaşlı bir telefona.

Ne? Daha 2 sene önce çıktı kardeşim bu telefon. 2 yılda hangi marka düzelmiş. Sen Note 8'in ne kadar sorunlu bir telefon olduğunu biliyor musun? 1 yaş daha genç ama daha nalet bir telefon abim sattı geçen ay. Note 9S aldık o da 8 gibi bir saçma sapan telefon. Ee hani 9S günceldi??
Ne sorunu vardı bana söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı