Xiaomi 12t Pro MIUI sürüm düşürme

Creepy heaad

Hectopat
Xiaomi 12t Pro cihaz aldım ve MIUI 14 yükledim fakat kamerası donma yapıyor. MIUI 14 kaynaklı gibi. Telefon 4 aya kadar kapanmayacaktır. Yani orijinal cihaz gibidir 13'e dönmek için ne yapabilirim? Konularda genel olarak kaçak telefon için nasıl yapılırı anlatmışlar fakat bu cihaz şu an kayıtlı 4 ay sonra IMEI atma işlemi gerekecek yani orijinal cihazda MIUI nasıl geri yüklenir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
sıkıntılı değilse yaparım . şundan sordum imei bilmem dediniz. güncellemede sıkıntı olmadı bunda da olmaz yani. siz öyle deyince acaba bu telefona zarar veren bir yöntemmi diye düşündüm. peki bilmem gereken bir şey var mı telefon sıfırlanır mı ?
Tabii ki zarar veren bir yöntem değil. Telefon sıfırlanır.

Anladım hocam. O zaman videodaki yöntem işe yarayabilir fakat @Creepy heaad dostum yine de riske atmanı önermem, en iyisi bu işlerden anlayan bir telefoncuya götürmek.
güncelleme zaten ayarlardan geldi ekstra yüklemedim telefon önerdi yükledim. geri dönme işlemi de buna benzer olmaz mı sıkıntı olurmu ki

yüklediğim güne lanet okuyacam şimdi ya . yüklerken sıfırlamıo dönerken sıfırlıyor bu nasıl bi mantık ya ağlicam .

peki 14 için ne zaman düzeltme güncellemesi yapılır. kamerada ciddi lag var çünkü

Merhaba bende de yurt dışı 12t Pro var. MIUI 14 yükledim, benim de sorunum şarj çabuk bitiyor. Bende 13'e döneceğim. Yaparsanız bana da haber verin.

Merhaba bende de yurtdışı 12t pro var. MIUI 14 yükledim, benimde sorunum şarj çabuk bitiyor. Bende 13'e döneceğim. Yaparsanız banada haber verin.

sıkıntılı değilse yaparım . şundan sordum imei bilmem dediniz. güncellemede sıkıntı olmadı bunda da olmaz yani. siz öyle deyince acaba bu telefona zarar veren bir yöntemmi diye düşündüm. peki bilmem gereken bir şey var mı telefon sıfırlanır mı ?
Selam kardeşim aynı senin durumun bende var 12T pro aldım yurt dışı kapanmasına 4 ay var imei atılmadı yani güncelleme yaptım 14.0.3.0 rusya sürümü var telefon durduk yere ısınıyo pili içiyo telefon. Şimdi 2023 Türkiye romu kursam sıkıntı yaşarmıyım kodlar farklı hani bi sıkıntı olurmu V14.0.3.0.TLFRUXM telefonda olan sürüm bu V14.0.1.0.TLFTRXM yüklemek istediğim sürüm bu cevaplarsan sevinirim

Selam kardeşim aynı senin durumun bende var 12T pro aldım yurt dışı kapanmasına 4 ay var imei atılmadı yani güncelleme yaptım 14.0.3.0 rusya sürümü var telefon durduk yere ısınıyo pili içiyo telefon. Şimdi 2023 Türkiye romu kursam sıkıntı yaşarmıyım kodlar farklı hani bi sıkıntı olurmu V14.0.3.0.TLFRUXM telefonda olan sürüm bu V14.0.1.0.TLFTRXM yüklemek istediğim sürüm bu cevaplarsan sevinirim
Bende tlfeuxm kurulu sadece wpde arka kamera lagı var başka sorun yok. Kurulursa sıkıntı olmaz herhalde.

Merhaba bende de yurt dışı 12t Pro var. MIUI 14 yükledim, benim de sorunum şarj çabuk bitiyor. Bende 13'e döneceğim. Yaparsanız bana da haber verin.

Merhaba bende de yurtdışı 12t pro var. MIUI 14 yükledim, benimde sorunum şarj çabuk bitiyor. Bende 13'e döneceğim. Yaparsanız banada haber verin.
Dönemedim bi sonraki güncellemeyi beklicem

Yeni konular

Geri
Yukarı