Xiaomi 12t vs Samsung S21 FE

Yazılım olarak Samsung seviyorum. Bu model olmasa bile yine Samsung alırım. S21FE olur olmaz. Ben son zamanlarda Türk Telekom'u gezerken A53 beğendim. Bu benim fikrim tabii. Önerdiğin iki modelde 12 t üstün bile olsa yine S21 FE.

14000₺ neden verilmesin?

Gayet verilebilecek bir cihaz?

Hocam şöyle bir baktım telefon fiyatlarına 14 bin TL'ye Xiaomi'nin telefonlarından başka telefon yok. Sende haklısın o fiyata o telefon aynı fiyattaki diğer telefonlara göre iyi. Ama sencede donanım olarak 12t daha iyi değil mi? 108 MP OIS'li kamera, 120W şarj. 12tnin tek kötü yanı 4K 30 FPS kayıt yapması.

Xiaomi mi 9 kullanıyorum. Memnunum ama Samsung artık bu piyasanın androidde fiyat performansı ile sahibi. s21FE s21 s22 hepsi olur. Bakalım yarın yeni seriyi tanıtacak Samsung. Fiyatı ne olacak bakacaz. Belki s21 lerin fiyatı da düşer.

S21 FE tabii ki. Ayrıca kamerada MP'nin bir önemi yok, 12T ön kamerada 1080p 60 FPS çekebiliyor anca. Ayrıca S21 FE yurt dışında daha pahalı bir model. Özellikle arayüzlerinin arasında çok fark var. 12T yazan arkadaşlar hızlı şarja ve kameranın MP'sine mi bakıyor gerçekten? S21 FE özellikle arayüz, kamera ve daha uzun kullanım ömrü açısından üstün.

S21 FE tabii ki. Ayrıca kamerada MP'nin bir önemi yok, 12t ön kamerada 1080p 60 FPS çekebiliyor anca. Ayrıca S21 FE yurt dışında daha pahalı bir model. Özellikle arayüzlerinin arasında çok fark var. 12t yazan arkadaşlar hızlı şarja ve kameranın MP'sine mi bakıyor gerçekten? S21 FE özellikle arayüz, kamera ve daha uzun kullanım ömrü açısından üstün.

Hocam anladık, ben şahsen bir oyuncuyum ve Xiaomi daha hoşuma gidiyor. Şarjda oynarken 120W çok işe yarıyor. Ayrıca MP netlik demek değil mi?

Şu an A23 kullanıyorum, Android 13 geldi. Ama günceledikten sonra Minecraft açılmamaya başladı. Yani artık güncelleme olup olmaması çok da umurumda değil.

Hocam anladık, ben şahsen bir oyuncuyum ve Xiaomi daha hoşuma gidiyor. Şarjda oynarken 120W çok işe yarıyor.ayrıca mp netlik demek değilmi ?
MP netlik falan değil.

image_2023-01-31_225351143.png

Ayrıca konu sahibi oyuncuyum dememiş ki, arada sırada PUBG oynarım demiş. GoS'u Android 12 ile beraber 30 saniyelik bir işlemle kapatabiliyorsun, Exynos 2100 rahatlıkla stabil 60 FPS oynatabilecek bir SoC.

Yeni konular

Geri
Yukarı