Xiaomi 13 Lite almayın

Hocam benim düşüncem Xiaomi için POCO X3 ve o dönemde gelen cihazlardan sonra bozdu bundan sonra Xiaomi alırsam uygun fiyata iyi bir CPU ile gelir ve kasa falan kamera ortalama olur ise AOSP ve Custom ROM ile kullanmak içindir MIUI gereksiz optimizasyon özürlüsü
Not: 4 Xiaomi cihazı kullandım [SD 600 ve SD700 serisi olan modeller]

Xiaomi malzeme kalitesi olarak Samsung cihazlara göre daha sağlam bu inkar edilemez ama yeni modelleri deneme şansım olmadı.

Türkiye ekonomi durumu belli cihazlar diğer cihazlara eş fiyat oldu malum yolla gelen cihazlar öncesi gibi kolay kayıt edilmiyor yapılsada stabil çalışmıyor anakart üzerinde oynama yapıldığı için.

7 Gen 1 çok garip bir işlemci. Cortex A710 ve A510 çekirdeklerini kullanıyor ama Cortex A76 ve Cortex A55 çekirdeklerini kullanan 4 yıllık Snapdragon 855 ile Geekbench ve AnTuTu testlerinde aynı puanları vermiş, çok garip. Ayrıca 2019 yılında çıkan 4 yıllık Mi 9'da bile 4K 60 kare video kayıt desteği varken 2023 yılında çıkan 13 Lite modelinde en fazla 4K 30 kare video kayıt desteği olması çok garip ve çok kötü.

Cİdden boşsun benim daha kötü telefonum var şu anda romlar arasından seçim yaptım ve gayet rahat 1 gün çıkarıyor sen çok ağır kullanıyorsun telefonu
Önemli olan eski olup olmaması değil günde max 3 saat telefon kullanabiliyorum işim var ve 3 saat zor dayanıyordu ayrıca aşırı yavaş şarj oluyordu ayrıca kelimelerine dikkat et sonun kötü olmasın.

Önemli olan eski olup olmaması değil günde max 3 saat telefon kullanabiliyorum işim var ve 3 saat zor dayanıyordu ayrıca aşırı yavaş şarj oluyordu ayrıca kelimelerine dikkat et sonun kötü olmasın.
O zaman senin telefonda sıkıntı var

Zaten ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı