Xiaomi 13 Pro İncelemesi (Video)

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
nshot-YouTube-Xiaomi13Proncelemesiv2-414-1920x1080.jpg

Xiaomi 13 Pro inceleme videosu ile şirketin son dönemdeki en önemli akıllı telefonlarından birine yakından bakıyor ve özelliklerini inceliyoruz. Ayrıca bir alt model diyebileceğimiz Xiaomi 13’ün de özelliklerine bakıyoruz. Xioami 13 Pro Ekran ve Tasarım Xiaomi 13 Pro, 162.9 x 74.6 x 8.7 mm boyutlarına sahip ve 229 gram ağırlığı bulunuyor. Telefonun ön yüzü Gorilla […]

Devamı: Xiaomi 13 Pro İncelemesi (Video)
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 1742694
Xiaomi 13 Pro inceleme videosu ile şirketin son dönemdeki en önemli akıllı telefonlarından birine yakından bakıyor ve özelliklerini inceliyoruz. Ayrıca bir alt model diyebileceğimiz Xiaomi 13'ün de özelliklerine bakıyoruz. Xiaomi 13 Pro Ekran ve Tasarım Xiaomi 13 Pro, 162.9 X 74.6 X 8.7 mm boyutlarına sahip ve 229 gram ağırlığı bulunuyor. Telefonun ön yüzü Gorilla […]

Devamı: Xiaomi 13 Pro İncelemesi (Video)
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

MIUI nedeniyle bir iPhone 14 Pro veya S23 Ultra etmez bence.

Xiaomi kullanıcısı olarak kesinlikle katılıyorum. Çöp yazılım.
Zamanında Redmi Note 8 Pro ile iyi reklam yapmışlardı, bütçe dostu olması da artısı idi ama artık yalan oldu. :)

Şu telefonlardaki fahiş vergileri düzenleseler de iyi cihaz alabilsek. 1.300$ cihaz 30, 40 bine satılıyor şaka gibi.

Zamanında Redmi Note 8 Pro ile iyi reklam yapmışlardı, bütçe dostu olması da artısı idi ama artık yalan oldu. :)

Şu telefonlardaki fahiş vergileri düzenleseler de iyi cihaz alabilsek. 1.300$ cihaz 30, 40 bine satılıyor şaka gibi.

Kesinlikle hocam ya. Nedir bu fiyatlar? Bari vergiler sarayın ejder meyvesine, avokadosuna gitmese.

Kesinlikle hocam ya. Nedir bu fiyatlar? Bari vergiler sarayın ejder meyvesine, avokadosuna gitmese.
Şu ülkede sıradan bir "genç" olarak 7 gol yedik, darısı yeni jenerasyonlara. Yıllık 3.000$ asgari ücret ile de gençlerden çiftleşmelerini bekliyorlar bir de. 😂

Fiyatı biraz daha uygun tutabilseler güzel telefon olur muhtemelen. Xiaomi kullandığıma pişman değilim fakat "Samsung/Apple ve diğerleri" şeklinde hala piyasa.

Ben ikisini de kullandım S23 Ultra bence daha iyi bir cihaz bu arada. Yurtdışında fiyatı da zaten iPhone'a göre çok çok fazla. Ayrıca Xiaomi'nin bu UI ile bir telefondan amiral gemisi parası alması tam bir saçmalık, bir süre geliştirici ekibindeydim sürekli makyajlama derdindeler hala GCam orjinal yazılımından daha iyi çekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı