Xiaomi 13 Ultra Modelinin Kılıfı Ortaya Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi 13 Ultra

Xiaomi, yarın Aralık ayında Çin’de tanıttığı Xiaomi 13 ve 13 Pro modellerini küresel olarak duyuracak. Yine de 13 serisinde Ultra bir modelinin eksik olduğu aşikâr. Şirketin CEO’su geçtiğimiz günlerde Xiaomi 13S Ultra modelinin seriye dahil olmayacağını söylemişti. Ancak son haftalarda giderek artan sızıntılara konu olan Xiaomi 13 Ultra modeli hakkında bir şey söylemedi. Serinin bir […]

Devamı: Xiaomi 13 Ultra Modelinin Kılıfı Ortaya Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

A4-A3 kağıdına 2008 yılında çıkan Nikon D90 makine ile çekilen bir fotoğrafın baskısını al bir de son model amiral gemisi bir telefonun bakalım yanına yaklaşabilecek mi? :)

Gibi diyorum zaten hocam 🙂. Yoksa hiçbiri DSLR kalitesinde değil. Ama Xiaomi telefonları imaj kalitesi olarak çok daha üstü seviyede özellikle noise yönetimi konusunda başarılı.

Xiaomi amiral gemileri çok doğal fotoğraf çekiyor ya, DSLR gibi aynı. Samsung ve IPhone'lerde yapay bir keskinlik oluyor.
Yazılımdan kaybediyor, adam akıllı bir Gcam modülü kurulduğunda çok çok daha iyi fotoğraflar çekebiliyor genel olarak tüm Xiaomi cihazlar. Donanım konusunda hiçbir eksiği yok aksine oldukça başarılı fakat yazılım konusunda berbat.

Çok çirkin ve bayağı tasarımlar görmeye başladık. Mi9T zamanı kendi imajları vardı şimdi oynaya oynaya pekmeze çevirdiler ve hala GCam yüklemek zorundayız yazılım konusunda çıkardıkları telefonlara kendileri de yetişemiyorlar ve ortak bir tasarım imzaları yok. Saatli bomba.

Samsung bu eksikliği çözdü mesela son 3-4 senedir hemen hemen aynı tasarımı takip ediyor direkt şirket birileri yolda samsung kullanan birisi gördüğü zaman anlamalı diye açıklama yapmışlardı. Amaç iPhone gibi hafızalara kazınmak olsa gerek ki yanlışta yapmıyorlar hani.

O paraları Xiaomi'ye verilmez bence, ikinci el değeri yok, Redmi 10 Pro kullanıyorum F/P olarak memnunum 120Hz ekranını seviyorum ama neden oyunlarda 120 almıyor ekran Hz ölçer de 118-120 gösteriyor Battle Prime Ultra ayarda ama oyun Gaming bar da 58-60'larda.

Yeni konular

Geri
Yukarı