Xiaomi 13T Pro şarjı çok hızlı bitiyor

brtkc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İki hafta önce Xiaomi 13t Pro cihazı aldım. Daha önce Redmi Note 8 kullanıyordum ve günde iki defa şarja takıyordum. Bu cihazı aldığımda şarjının gün boyu beni idare edeceğini umuyordum ama sonuç yine aynı. Oyun oynamamama rağmen günde 2 defa şarja takıyorum. Kullanan diğer arkadaşlarda da bu sorun var mı? Yardımcı olabilecek arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 Hz modunu kapayıp performans modundan dengeli veya tasarruf moduna değiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam dediklerinizi yaptım deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. İki hafta önce Xiaomi 13t Pro cihazı aldım. Daha önce Redmi Note 8 kullanıyordum ve günde iki defa şarja takıyordum. Bu cihazı aldığımda şarjının gün boyu beni idare edeceğini umuyordum ama sonuç yine aynı. Oyun oynamamama rağmen günde 2 defa şarja takıyorum. Kullanan diğer arkadaşlarda da bu sorun var mı? Yardımcı olabilecek arkadaşlar.
Hocam dünden beri dediklerinizi yaptım ama sonuç yine aynı. Değişen bir şey yok.

Son düzenleme:
Hocam bende de 13 t var 1 günü çıkarıyor ama sizin 120W şarjınız var çok da önemli değil bence hızlı bitmesi

Ayrıca bende de çok hızlı bitiyor 67W ile 50 dk da fullüyorum

Hocam bende de 13 t var 1 günü çıkarıyor ama sizin 120W şarjınız var çok da önemli değil bence hızlı bitmesi
Hocam dolum konusunda sorun yok 20-25 dakikada dolduruyor ama 1 günü çıkarsın istiyorum bende maalesef daha çıkaramadım bir günü sabah 7de takıyorum akşama doğru 4 gibi tekrar takıyorum.

Ayarlardan pil bölümüne gelerek en çok hangi uygulamanın pil tükettiğini bulabilir ve o uygulamayı kısıtlayabilirsiniz

Geri
Yukarı