Xiaomi 13T vs Xiaomi Redmi Note 13 Pro+

Ben ismine takılmıyorum özelliklerine göre o tabiri yaptım 5G + a, 120 W hızlı şarj olsun 200 MP OIS li kamerası redminin ilk çıkardığı curved ekranlı telefonu olması sebebiyle özelliklerine ithafen dolu paket dedim

13 T ye boş dememin nedeni dolu paketi abisi 13 T Pronun olması.
İşlemcide 13T önde.
Kamerada MP değerine değil, sensöre ve boyutuna bakılmalı. Ana kamerada Sony IMX707 sensörünün Isocell HP3'e üstünlüğü var. Yardımcı kameralar da katıldığında 13T bariz önde.
Batarya verimliliğinde 13T önde.
Ekranda 144Hz ve daha parlak olmasıyla kısmen 13T üstün denebilir.
Bluetooth 5.4, vo-wifi ve gelişmiş navigasyon özellikleri ile 13T daha önde.
Dahili likit soğutma sistemi ile daha gelişmiş bir soğutma performansı vadetmesiyle 13T önde.
Hi-res audio sertifikası bulunduğundan muhtemelen daha kaliteli hoparlör ile yine 13T önde.
4 yıl sistem, 5 yıl güvenlik güncelleme garantisi bulunmasıyla 13T önde.

Benim önerim 13T. Son karar tabii ki size ait.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcide 13T önde.
Kamerada MP değerine değil, sensöre ve boyutuna bakılmalı. Ana kamerada Sony IMX707 sensörünün Isocell HP3'e üstünlüğü var. Yardımcı kameralar da katıldığında 13T bariz önde.
Batarya verimliliğinde 13T önde.
Ekranda 144Hz ve daha parlak olmasıyla kısmen 13T üstün denebilir.
Bluetooth 5.4, vo-wifi ve gelişmiş navigasyon özellikleri ile 13T daha önde.
Dahili likit soğutma sistemi ile daha gelişmiş bir soğutma performansı vadetmesiyle 13T önde.
Hi-res audio sertifikası bulunduğundan muhtemelen daha kaliteli hoparlör ile yine 13T önde.
4 yıl sistem, 5 yıl güvenlik güncelleme garantisi bulunmasıyla 13T önde.

Benim önerim 13T. Son karar tabii ki size ait.
Almaya karar verdim tam sipariş verecektim ki satış sitelerinden alan kullanıcıların bir kısımında kamera puslanması nedeniyle olumsuz değerlendirmelerini gördüm.

Geri
Yukarı