Xiaomi 14 Ultra İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi 14 Ultra

Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, Şubat ayının son haftasında yeni nesil amiral gemisi Xiaomi 14 Ultra’yı tanıtmıştı. Peki üst düzey bir telefon olan Xiaomi 14 Ultra özellikleri ile ne sunuyor? Xiaomi 14 Ultra model akıllı telefonun fiyat bilgisi için tıklayın. Xiaomi 14 Ultra Özellikleri Xiaomi, özellikleriyle dikkat çeken 14 Ultra modelinde en […]

Devamı: Xiaomi 14 Ultra İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Kameranın telefonu var resmen.

Samsung, Google, iPhone ve Sony harici adam akıllı telefon üreticisi yok.
Huawei'de vardı fakat...
Samsung ve İPhone'yi seviyorum ama Google ve Sony'yi beğenmiyoruum. Huawei mükemmeldi Samsung'u geçecek kapasitedeydi.

Samsung ve İPhone'yi seviyorum ama Google ve Sony'yi beğenmiyoruum. Huawei mükemmeldi Samsung'u geçecek kapasitedeydi.
Google konusunda Apple nasıl kendisi iOS'u üretip kendi ürettikleri iPhone'a entegre ediyorlarsa Pixel telefonlardaki Android deneyimi de o şekilde. Bu zamana kadar bi' Nexus vardı onun dışında hiç Android'in direkt olarak kendi telefonu çıkmıyordu haliyle başka üreticiler kullandığından yazılımlar farklı oluyordu/olmaya devam ediyor. Pixel telefonları da işte direkt olarak Android. Mükemmel bir Android deneyimi. Bu yüzden önemlidir Google Pixel.
(Hatta ve hatta Google'ın Pixel'i çıkarttıktan sonra "Android'i kendimize saklamalıydık." dediğini düşünüyorum. :D)

Ne kadar donanım koyarsa olsun çöp yazılımıyla olmaz. Cihazların kalitesi de düşük. Tasarıma girmiyorum bile. Her yıl farklı berbat tasarımlar. Geçen bir video izledim ağırlık dengesi olarak Xiaomi 14 Ultra'nın kötü olduğunu söylüyordu videoda. Yani donanımı koyarsan zor değil de bana göre kalite sadece donanımdan ibaret değil. Çinli markalar arasında tek düzgün bana göre Huawei ambargo yemiş olsa bile tasarımlarını saymazsak cihazları gayet iyi.

Geri
Yukarı