Xiaomi 14 ve 14 Pro ülkemize ne zaman gelecek?

nova.adc

Hectopat
Hayırlı günler. 50k gibi bütçem var uzun zamandır. Xiaomi 10S kullanıyorum kamera dışında Xiaomi'den çok memnunum telefonu yenileyeceğim. 50k gibi bütçem var Xiaomi 14 veya Pro modelini begendim ülkemize ne zaman gelir acaba?

2024'ün ilk yarısında gelir diye düşünüyorum. Yurtdışı istersen sıfırları satiliyor çok daha uygun fiyata.

Hayırlı günler. 50k gibi bütçem var uzun zamandır. Xiaomi 10S kullanıyorum kamera dışında Xiaomi'den çok memnunum telefonu yenileyeceğim. 50k gibi bütçem var Xiaomi 14 veya Pro modelini begendim ülkemize ne zaman gelir acaba?
50K bütçeye bence Xiaomi yerine başka bir marka tercih edin hepsini telefona harcayacaksanız.

Nasıl alacağım yurt dışından. Emeı kayıt falan bilgim yok kanka hiç.
Eğer sadece Xiaomi alacağım diyorsaniz 20-23K fiyatlara sarı sitede sifir Xiaomi 14 Ultra satiliyor. Onu alıp 20 bin daha vererek resmi kayit yaptirabilirsin. Şahsi fikrim ise yine yurtdişi cihazi alip direnç kaydi yaptirman.

Eğer sadece Xiaomi alacağım diyorsaniz 20-23K fiyatlara sarı sitede sifir Xiaomi 14 Ultra satiliyor. Onu alıp 20 bin daha vererek resmi kayit yaptirabilirsin. Şahsi fikrim ise yine yurt dışı cihazi alip direnç kaydi yaptirman.

Aga 7 8 az vermek için dolandırılmayalım daha önce hiç yurt dısından telefon almadım.

50k bütçeye bence Xiaomi yerine başka bir marka tercih edin hepsini telefona harcayacaksanız.

Evet iyi bir telefon alayım dedim. iPhone 15 kullandım şarjı aşırı bitiyor geç doluyor kendi fiyat segmentine göre. İstanbul'dan her gün kou ya gidiyorum okumak için hızlı şarj ve şarjın uzun süre gitmesi önemli benim için ama Allah'a var. IPhone'nın ön kamerası özellikle cok iyi neyse ki çirkinim ben kamerayla çok işimiz olmuyor kanka Xiaomi 14 Pro ise bu sefer güzel olmuş parasını hak ediyor.

Ne zamanı bırakın gelip gelmeyeceği belli değil. Xiaomi 13 ailesinden sadece mi 13 ve mi 13T/13T Pro getirildi.
Xiaomi 14 ve 14 Pro gelir mi muallak.

İnşallah.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı