Xiaomi AC1200 vs Xiaomi Mi 4A

U

Çok teşekkür ederim. Sayenizde Tenda V12 aldım ve hiçbir artısı olmadığını gördüm. Boşuna giden 850 TL ücrete oldu. 😂 keşke bilip, kullanıp, milletin işine yarayacak ürünleri tavsiye etseniz.

İade etme gibi bir şey var hocam. Ancak bahsettiğiniz mesafeden çekmemesi garip. Alt komşuma alıp kurduk. Aramızda 2 kat olmasına rağmen oturduğumuz evde sinyal alabiliyorum ben.

İade etme gibi bir şey var hocam. Ancak bahsettiğiniz mesafeden çekmemesi garip. Alt komşuma alıp kurduk. Aramızda 2 kat olmasına rağmen oturduğumuz evde sinyal alabiliyorum ben.
Ankarada iseniz misafirde edebilirim görmeniz konusunda yardımcı olcaktır. Altını çizdiğim bölgeyi okursanız mağazanın iade politikasını görebiliriz.

Dosya Ekleri

• 10EDA21C-4A63-4CB2-9F3F-1A1925FBF81C.jpeg
    10EDA21C-4A63-4CB2-9F3F-1A1925FBF81C.jpeg
    192,3 KB · Görüntüleme: 52
Ankara'da iseniz misafirde edebilirim görmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Altını çizdiğim bölgeyi okursanız mağazanın iade politikasını görebiliriz.

İzmirdeyim ne yazık ki. Ankara'da olsam yardımcı olmaya çalışırdım. Sinyal seviyesinde hiç mi değişim olmadı peki? 4 anten etkisini göstermesi gerekirdi.

İzmirdeyim ne yazık ki. Ankara'da olsam yardımcı olmaya çalışırdım. Sinyal seviyesinde hiç mi değişim olmadı peki? 4 anten etkisini göstermesi gerekirdi.
Evim heryerinde 5Ghz çekiyor bu sebepten ötürü telefonlarda çekim gücü arttı ama 2.4Ghz çekimde bir önceki modem ( TP 9970v3) ile değerler aynı.

Evim heryerinde 5Ghz çekiyor bu sebepten ötürü telefonlarda çekim gücü arttı ama 2.4Ghz çekimde bir önceki modem ( TP 9970v3) ile değerle
Bilgisayarımdaki çekim gücü hiç artmadı. Benim için önemli olan bilgisayarın çekmesiydi.

Evim her yerinde 5GHz çekiyor bu sebepten ötürü telefonlarda çekim gücü arttı ama 2.4GHz çekimde bir önceki modem ( TP 9970v3) ile değerler aynı.

Bilgisayarımdaki çekim gücü hiç artmadı. Benim için önemli olan bilgisayarın çekmesiydi.

Hocam peki 5 GHz destekli bir dongle alma şansınız var mı? Muhtelemen 2.4 GHz'nin sinyali yetmiyor anlaşılan. Ustune daha once de Xiaomi Wi-Fi Pro kullanmışsınız diğer routerlerin de cok bir etki edecegini dusunmuyorum.

Aldığınız cihazda WAN portu özelliği gözüküyor.
Bu da demek ki cihaz sadece router olarak da çalışabiliyor.

Cihazı Wi-Fi AP moduna alıp arka odalara kablo çekip Wi-Fi güçlendirici olarak kullanabilirsiniz.

Hocam peki 5 GHz destekli bir dongle alma şansınız var mı? Muhtelemen 2.4 GHz'nin sinyali yetmiyor anlaşılan. Ustune daha once de Xiaomi Wi-Fi Pro kullanmışsınız diğer routerlerin de cok bir etki edecegini dusunmuyorum.
Maalesef bütçe yoruyor artık. İdare ettiği kadar kullanacağız.
Aldığınız cihazda WAN portu özelliği gözüküyor.
Bu da demek ki cihaz sadece router olarak da çalışabiliyor.

Cihazı Wi-Fi AP moduna alıp arka odalara kablo çekip Wi-Fi güçlendirici olarak kullanabilirsiniz.
Evet router özelliğide varmış. Diğer modemimden router olarakta kullanabilirim fakat heryerin kablo görüntüsü olmaması için kablosuz ağ tercih etmiştim. Duruma göre idare etmezse modemden direk CAT5 çekeceğim.

Extra olarak bir teşekkür daha. Ürünün interneti sürekli kopuyor. Maalesef. Güzel bir öneri… Lütfen bilmediğiniz ürünleri tavsiye etmeyin.

Dosya Ekleri

• 94404B89-3E17-440A-9758-B4B39C232CA2.jpeg
    94404B89-3E17-440A-9758-B4B39C232CA2.jpeg
    269,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı