Xiaomi Airdots alınır mı?

NousrAX

Hectopat
Merhabalar. Kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum sizce Xiaomi Airdots TWS alınır mı? Kulaktan düşme problemi olur mu? Ve uzun ömürlü olması benim için önemli. Çok yüksek kaliteye gerek duymuyorum. Bu kriterler içerisinde, bu fiyatı geçmeyecek şekilde diğer önerilere de açığım. Gerçekten çok fark olursa kablolu da olur. Önceliğim Bluetooth.

Kullanıyorum öneririm. Kulaktan düşme olmuyor gayet güzel oturuyor ve şarjı da uzun süreli gidiyor ben 1 haftadır sadece günde 10-20 dk kullanıyorum ve hala kulaklıklar dolu kutunun da şarjı bitmedi. Tuşlarda değişik bir özellik yok sadece durdur başlat şeklinde çalışıyorlar. Ayrıca bluetooth 5.0 desteklediği için bağlantı ve ses kalitesi gayet güzel.

Kullanıyorum öneririm. Kulaktan düşme olmuyor gayet güzel oturuyor ve şarjı da uzun süreli gidiyor ben 1 haftadır sadece günde 10-20 dk kullanıyorum ve hala kulaklıklar dolu kutunun da şarjı bitmedi. Tuşlarda değişik bir özellik yok sadece durdur başlat şeklinde çalışıyorlar. Ayrıca bluetooth 5.0 desteklediği için bağlantı ve ses kalitesi gayet güzel.

Saolun hocam uzun ömürlü olduğuna kanaat getirsem bunu alicam gibi ama bakalım başka uzun süre kullanan arkadaş var mı?
Butonları işlevsiz olduğu için QCY QS 2 öneririm.

Tam olarak modelini bulamadım ama Xiaomi'nin kulaklığına benziyor. Ona da bakacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı