Xiaomi Airdots sol kulaklık çalışmıyor

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar kulaklığı yeni aldım sağ kulaklık sorunsuz çalışırken sağ kulaklıktan ses gelmiyor ve kulaklığın üstündeki tuşa basınca normalde müziği durduruyor ama sol kulaklık ta oda çalışmıyor.

Dostum iki kulaklığın da tuşuna 30 40 sn kadar basılı tut yeniden eşleştir. Muhtemelen düzelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Akif hocamın dediği gibi uzun süre basılı tutun. Bir süre sonra aynı renkte ışıklar yanıp sönmeye başladıktan sonra kulaklıklardan biri sönüp diğeri yanıp sönmeye devam eder. O zaman bırakın, birbirleriyle eşleşmiş olurlar. İnternette videosu vardı.

Dostum sana bundan olmuş. Garantiye göndermeni öneririm hiçbir şekilde tepki alamıyorsan.

D8Fl66hWkAAPNhP.jpg

Arkadaşlar kulaklığı yeni aldım sağ kulaklık sorunsuz çalışırken sağ kulaklıktan ses gelmiyor ve kulaklığın üstündeki tuşa basınca normalde müziği durduruyor ama sol kulaklık ta oda çalışmıyor.

Aynı sorun bende de oldu 8 gün sonra çöp oldu attım gitti hiçbir şekilde düzelmiyor büyük ihtimal çakma kulaklığınız benimki çakma çıktı.

Geri
Yukarı