Xiaomi alınır mı?

Her modeli böyle değil ama bazı modellerinde diğerleriyle aynı arayüze sahip olmasına rağmen kasmalar meydana geliyor. Benim çevremde de Note 9 kullananlar var ve bu sorunlardan şikayetçi. Note 8 serisi, Note 9 Pro gibi modellerde böyle sorunlar yok. Kendim de Note 10S kullanıyorum, cihazım stabil.

Xioaminin sorunu yazılım işini beceremiyorlar 3 yıldır filan mi 8 kullanıyorum arada bir arayüz hataları oluyordu ama MIUI 12 den sonra sorunlar daha da arttı. Yazılım sorunlarını geçtikten sonra bence çok iyi bir telefon bu kadar yıldır tüm ihtiyaçlarımı karşıladı. Kamera performansı çok iyi oyunlarda en yüksek ayarlarda hiç takılma yok. Ama işte şu xioaminin yazılımsal sorunları insanı kendisinden soğutuyor. Xioaminin iyi bir yazılım ekibi oluşturması lazım muhtemelen çok fazla model çıkarttıkları ve hepsinde farklı marka model işlemci kullandıklarından hepsine optimizasyonu tam olarak yapamıyorlar.

Demekki bir deneyimim var. Boş yapma istersen ha?

Orada saçmalamışsın.
Ben e-spor seviyesine çıkamadım fakat T2-T3 seviye scrimlere kadar girebildim ve dediğiniz durumu biliyorum.
Sizin o dediğiniz e-spor ve turnuva maçlarında son alanda FPS düşme olayı her telefonda oluyor :)
iPhone 12 kullanan kuzenim var Crew challenge yarı final maçlarında son alanında telefon gözümün önünde 60 FPS'den 30-40'a düştü.

He ama Xiaomi yazılım olarak bence de çöp, ancak alırken kesin yargıya varmamak lazım modele göre konuşmak lazım.
Ayrıca 2500-2800 TL'lik bir cihaz ile e-spor mecrasına girmek sağlam yürek ister :)
en az POCO X3 Pro falan lazım bana kalırsa.

Geri
Yukarı