Xiaomi Basic 2 mi QCY T7 mi?

Ben de senin gibi ikisi arasında kaldım, sonunda Mi TWS 2 Basic aldım. Önceki kulaklığım Earpods'a göre ses kalitesi iyi. Ancak kulağımdan sürekli düştüğü için iade edip yerine QCY T7 almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Ben Amazon.com.tr'den aldım. Amazon bu tür şeylerde müşteri memnuniyeti doğrultusunda iade alabiliyor. Ben de durumumu izah ettim onlar da sağ olsunlar iademi kabul ettiler.
Daha önce Amazon'dan hiçbir şey almadım. Mesela, Hepsiburada'da ve Amazon'da da 200TL olan bir ürünü Amazon'dan alırsak kaç TL ekstra fark ödüyoruz? Gümrük vergisi gibi birşeyler var ya. Birde kargo ne kadar sürede geliyor?

Acaba QCY T7 aldınız mı? Kulaktan düşme problemi genel olarak bende de mevcut.
Yaklaşık bir aydır QCY T7 kullanıyorum. Deneyimlerim şu şekilde:
Ses kalitesi ve fiyatına bakacak olursak gayet uygun bir ürün. Bunun dışında, kulaktan çıkarıp kutusuna koyduğunuzda bazen bağlantısı kesilmiyor ve kutuda çalmaya devam ediyor. Bir de kulağımda bazen kayıyor, dokunmatiğine dokunmadan düzelttiğim halde müziği durduruyor(kızılötesi sensörüyle ilgili olmalı). Daha önce Mi TWS earphones 2 kullanmıştım. Eğer ikisi arasında kaldıysanız, fiyat farkı ve Mi'nin kaba görüntüsü önemsiz diyorsanız, kullanış açısından Mi TWS bir tık önde.

Geri
Yukarı