QCY T7 vs Haylou GT1 vs Xiaomi Air Pro 2

Gapirkont

Kilopat
Merhaba, yakın zamanda Apple EarPods alacaktım ancak QCY T7 ve Xiaomi Airdots Pro 2'yi gördüm. Hoşuma gittiler, araştırdım ancak çok kararsız kaldım. Genel olarak müzik dinlemek için alıyorum. Ara sıra telefon görüşmesi de yaparım. Oyun oynamam. Başlıktaki 3 kulaklıktan hangisini önerirsiniz? Neden?

Haylou GT1’in mikrofonu pek iyi değil. Bir de silikonlu bir model. Earpods gibi değil. Bu üçü arasında Earpods’a benzerliği, fena olmayan müzik kalitesi ve mikrofonuyla QCY T7 derim.

Xiaomi Mi True Earphones 2 kullanıyorum. Airdots Pro 2 ile neredeyse aynı model. Biraz kalın bir kulaklık. Ayrıca müziği atlama gibi özellikleri yok. Macrodroid programı ile sonraki müziğe geçmeyi ayarladım. Mikrofonundan yana bir sıkıntı yaşamadım. Bataryası da gayet tatmin edici. Spordayken kullanıyorum ve 1.5 saate kadar son seste müzik dinleyebiliyorum.
QCY T7'nin yazılımı ile 2 ve 3 kez tıklamayla işlem yapabilme imkanı sağlıyor. Ben de iki kulaklık arasında kalmıştım. Doğru mu bilmiyorum ama QCY T7 kutusuna konsa bile çalmaya devam edebiliyormuş.
Özetlemek gerekirse kalınlık ve müziği ileri-geri sarmak önemli değil diyorsan Airdots Pro 2 alabilirsin. Daha ince olsun yazılımıyla komut atayayım diyorsan QCY T7 alabilirsin.

Xiaomi Mi True Earphones 2 kullanıyorum. Airdots Pro 2 ile neredeyse aynı model. Biraz kalın bir kulaklık. Ayrıca müziği atlama gibi özellikleri yok. Macrodroid programı ile sonraki müziğe geçmeyi ayarladım. Mikrofonundan yana bir sıkıntı yaşamadım. Bataryası da gayet tatmin edici. Spordayken kullanıyorum ve 1.5 saate kadar son seste müzik dinleyebiliyorum.
QCY T7'nin yazılımı ile 2 ve 3 kez tıklamayla işlem yapabilme imkanı sağlıyor. Ben de iki kulaklık arasında kalmıştım. Doğru mu bilmiyorum ama QCY T7 kutusuna konsa bile çalmaya devam edebiliyormuş.
Özetlemek gerekirse kalınlık ve müziği ileri-geri sarmak önemli değil diyorsan Airdots Pro 2 alabilirsin. Daha ince olsun yazılımıyla komut atayayım diyorsan QCY T7 alabilirsin.

Xiaomi Mi true earphones 2'yi de gördüm ancak görüntü anlamında pek hoşuma gitmedi hem kalın hem uzun, Air Pro 2 biraz daha kısa ona göre ve daha iyi duruyor bence. O yüzden Air Pro 2'yi düşünüyordum. Müziği ileri-geri sarmak çok da önemli değil benim için, komut atama vs. de önemli değil şarkıyı geçebileyim ya da öncekine dönebileyim benim için yeterli. Benim için önemli olan ses kalitesi. QCY T7 ile Airdots Pro 2 arasında ses kalitesi anlamında çok fark var mıdır?

QCY T7 hiç kullanmadım. O yüzden net bir şey diyemem ama Mi TWS 2 Basic ses kalitesi anlamında tatmin edici.

Yeni konular

Geri
Yukarı