Xiaomi Earbuds alınır mı?

Selamlar arkadaşlar. Xiaomi'nin Earbuds'larını almaya kadar verdim. İyi ve kötü yanlarını söyleyebilecek birisi var mı? Ve bir de internette sahteleri çok fazla dolanıyor diyorlar. Şimdi mesela bir siteden siparişi verdim ve eve geldi iadesi sitesinde 15 gün diyor ama kulaklığın kutusunda kutu açıldığı andan itibaren iadesi gerçekleştirilemez. Böyle bir sıkıntı yaşayan varsa nasıl hallettiğini söylerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler yardım edeceklere. Ben Şanlıurfa Siverek'te yaşıyorum, burada teknoloji mağazası vs. çok fazla yok. Sadece ara sıra A101'e falan ya da Mi Store var ama onlar da 200 TL diyor. Bir sitede yorumlara bakarak orijinal bir tane gördüm 130'lu bir şeydi.
haylou gt1 plus var bende. aptx+ çip var ce gerçekten kaliteli. Kulaktan düşmüyor gece müzik dinlemek için takıyorum kalktığımda hala takılı ve düşmemiş oluyor. Tek eksi yani (telefonumun bluetooth teknolojisi biraz eski olduğu için de olabilir) çekme mesafesi biraz kısa yani araya bir kişi girdiğinde telefon ile kulaklığın bağlantı kopuyor.
Arkadaşlar teşekkür ederim GT1 Plus almaya kadar verdim fiyatı da 140 150 civarı. Ama bataryası nasıl gidiyor normal kullanıcıyım ben ne çok fazla kullanacağım ne çok az orta düzeyde.
ben 4-5 günde bir kutuyu şarj ediyorum yetiyor kulaklıklar 4 saat müzik dinletebiliyor (her biri)

Geri
Yukarı