Xiaomi Earbuds Basic 2S almakla iyi mi yaptım?

FDR

Centipat
Az buz paralara satılmadığı için kafama takıldı. Redmi buds 3 ile bunun arasında kalmıştım ancak Buds'da silikon olmadığı ve müzik performansının kötü olduğunu öğrendiğim için bunu tercih ettim. Daha önce hep kulak üstü kulaklık kullandığım için mi bilmiyorum ancak ses az ve yetersiz geldi. Bu ürünü kullanan var mı? Bu fiyat bandındaki bütün ürünler aynı performansı mı veriyor? Alırkenki amacım müzik dinlemekti ve en uygunu bu dediler.

Az buz paralara satılmadığı için kafama takıldı. Redmi buds 3 ile bunun arasında kalmıştım ancak Buds'da silikon olmadığı ve müzik performansının kötü olduğunu öğrendiğim için bunu tercih ettim. Daha önce hep kulak üstü kulaklık kullandığım için mi bilmiyorum ancak ses az ve yetersiz geldi. Bu ürünü kullanan var mı? Bu fiyat bandındaki bütün ürünler aynı performansı mı veriyor? Alırkenki amacım müzik dinlemekti ve en uygunu bu dediler.

İyi etmişsin. Aynı cihazı bende kullnıyorum ve çok memnunum. Ama tek bir sorunu var o da temassızlık yapıyor.

Ben olsam Oppo EncoBuds tercih ederdim lakin Redmi'de kötü bir model değil eğer orjinal ise işinizi görür.

Biraz daha para verip daha iyisi alınır mıydı hıcam?

Yok be hocam. Bence bu model şu an piyasadaki en küçük, en konforlu modellerden biri. AirPods'un konforu bir başka ama ona da verilmez 2 bin.

Yeni konular

Geri
Yukarı