Mi true Wireless Earbuds Basic 2S alınır mı?

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar. Spor yaparken kullanmak için bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Forum İstanbul Mi Store'da vardı direkt elden almayı düşünüyorum. Fiyatı 289 TL idi. Sizce alınır mı? Aynı bütçede farklı önerileriniz varsa yazabilir misiniz?

Alınabilir bir kulaklık. Mi Store'dan almanızı tavsiye ederim internette çok replikası dönüyor güvenilir satıcılar dışında. Eğer alternatif isterseniz Haylou GT1'e bakabilirsiniz oda güzeldir.

Tavsiye etmiyorum. Bu videoya bakar mısın mantıklı ürünler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öneriniz var mıdır?

Haylou GT1 var bende ürünü 140TL'ye almıştım yaklaşım 3 yıl önce tam olmadı 3 yıl ama
Ürünü ilk zamanlar genelde hatta bayağı bir süre sağ tarafını taktım 2.5 yıl sonra sağ kulaklığın şarjı 15 dakikada falan bitmeye başladı soldakiyle devam ediyorum bende ama sağdakini de kullanıyorum şarj falan her şeyi alıyor gayet iyi bir şekilde tek eksisi çabuk bitiyor oda sağ kulaklığımı daha çok kullanmamdan ama parasını fazlasıyla hak ediyor ve ses kalitesini falanda çok beğendim ben pişman olmazsın bu kulaklıktan dayanıklılığıda ayrı bir güzel zaten kaç kere yere düştü hiçbir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı