Xiaomi Earbuds en iyisi mi?

Bütçe
150

dremed

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, Xiaomi Earbuds klasik ile GT1 Pro gibi modeller arasında kaldım ortalama bu bütçelerde 150'yi geçmeden geçebilir aşırı bir özellik varsa, öneriniz var mıdır saygılar.

Xiaomi Earbuds kullanıyorum, şehrimde bulunan mi store şubesinden almıştım ne yazık ki replikaları çok fazla. Neredeyse bir yıl oldu gayet memnunum, telefon görüşmesi yapmak için pek önermem. Gürültü azaltıcı özelliği yok varsa eğer çok kötü. Yürürken konuşmak, kalabalık ve gürültülü ortamda konuşmak imkansız fakat müzik dinlemek vb. için oldukça ideal. Diğer kulaklık hakkında hiç fikrim yok, bilgisi olan bir arkadaşımız mutlaka yardımcı olur.

QCY t1C almıştım. Kulaklığı sadece müzik dinlemek için kullanırım. Onu iade edip Haylou GT 1 Plus aldım, pişmanım. QCY'nin tek sorunu son seste cızırtı yapmasıydı. Kendi yazılımı, sayesinde taş gibi ses verebiliyordu. Güya GT1 Plus'ın kendi işlemcisi var.

Merhabalar arkadaşlar, Xiaomi Earbuds klasik ile GT1 Pro gibi modeller arasında kaldım ortalama bu bütçelerde 150'yi geçmeden geçebilir aşırı bir özellik varsa, öneriniz var mıdır saygılar.
Eğer oyun içinse GT1 Pro. Müzik içinse GT1 Plus. Plus versiyonu ses kalitesi konusunda Xiaomi markasından 1 tık daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı