Xiaomi earphones Lite alınır mı?

201189

Kilopat
Sizce bu kulaklık alınır mı? Hepsiburada üzerinden 244 TL civarına gelecek 25 TL indirim koduyla. Sıklıkla spor yaparken kullanacağım, kullanım amaçlarım muziği yeterli düzeyde kalitede vermesi ve arada sırada gelen telefon konuşmalarında sorunsuz iletişim kurabilmek. Bluetooth kulaklıklarla ilgili pek bir bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim. Renk olarak beyaz ve bu tarz mini kutu bulamadım genelde hep siyah ve uzun kutulardı. Aşırı yüksek bir beklentim olmadığı için 1600 TL civarlarına kulaklık almak saçma geldiği için uygun fiyatlı bir şeyler bakıyorum.

Alınır. İyidir.

Bence çok kaba duran bir kulaklık ama siz bilirsiniz.

Yüzüm zaten küçük bir yüz değil bu tarz modeller daha çok beğenilerime girdi zevk olarak. Hepsiburada'nın sattığı model sanırım güncellenmiş versiyonu çünkü normalde ilk Pro'ların 5.0 desteği yoktu. Başka bu tarzda beyaz ve uzun model önerileriniz varsa öneride bulunabilirsiniz benim pek bir bilgim yok çünkü kaliteleri konusunda.

Yüzüm zaten küçük bir yüz değil bu tarz modeller daha çok beğenilerime girdi zevk olarak. Hepsiburada'nın sattığı model sanırım güncellenmiş versiyonu çünkü normalde ilk Pro'ların 5.0 desteği yoktu. Başka bu tarzda beyaz ve uzun model önerileriniz varsa öneride bulunabilirsiniz benim pek bir bilgim yok çünkü kaliteleri konusunda.
Pro ile Lite farklı. Güncelleme yok.

Lite olan daha iyi ve daha ucuz. Pro almayın.

Benim en iyi önerim Earphones Lite zaten.

Pro ile Lite farklı. Güncelleme yok.

Lite olan daha iyi ve daha ucuz. Pro almayın.

Benim en iyi önerim earphones Lite zaten.

Yok biliyorum hocam bu Bluetooth sürümünden dolayı dedim Pro modelinde 4.1 iken Lite versiyonunun 5.0 sürüm olması tuhaf gelmişti ondan dedim acaba güncellenmiş sürümümü diye de sanırım zaten 5.0 destekliyormuş. Fikirleriniz için teşekkür ederim hocam bende uygun fiyata zevkime uygun pek bir kulaklık bulamadım. Sanırım başka bir şey dikkatimi çekmez veya başka bir öneri gelmez ise sanırım bu kulaklığı sipariş vereceğim.

Sipariş verdim yarın gelir büyük ihtimalle. Bir süre kullandıktan sonra inceleme konusu açmayı düşünüyorum sosyale, pek bilgilendirme yok çünkü internet üzerinde.
Merhaba, bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Çok fazla bir beklentim yok ama; müzik konusunda ses kalitesi nasıl? Telefon görüşmelerinde yüksek gürültülü yerlerde karşı taraf sizi anlayabiliyor mu? Kulağa oturma konusunda nasıl? Kulaktan düşecekmiş gibi bir his yaratıyor mu? Bunları merak ediyorum, genel olarak memnun musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...

Geri
Yukarı