Xiaomi FIMI X8 SE Altitude Limit nasıl kaldırılır?

cenkkk

Megapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD RX 6800 XT | 2 GB RAM| 250 GB Hitachi HDD|
Arkadaşlar Xiaomi FIMI X8 SE'de 500 metre olan yükseklik limiti nasıl kaldırılabilir, yazılıma müdahale edip hangi parametreleri değiştirmek gerekiyor, bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu limitler her ülkede yasalara göre belirleniyor. Ve limiti kaldırmanız suç. Ben önermiyorum.
Ancak çok lazımsa yapması öyle kolay değil. Uygulamayı kırmak gerek. Bilmeyen biri yapamaz. Yapanı da bulmak zor.

Arkadaşlar Xiaomi fımı X8 SE'de 500 metre olan yükseklik limiti nasıl kaldırılabilir, yazılıma müdahale edip hangi parametreleri değiştirmek gerekiyor, bu konuda bilgisi olan var mı?

Türkiye'de resmi limit 120 metre. 500 metreden fazlası tehlikeli zaten. O kadar yüksekliği ne yapacaksınız ?

Türkiye'de resmi limit 120 metre. 500 metreden fazlası tehlikeli zaten. O kadar yüksekliği ne yapacaksınız?

Daha uzak mesafeleri görebilmek için böyle bir şey araştırıyordum ama dediğiniz gibi ülkede yasal limit 500 metreymiş, uğraşmaya değmez, limitlerin olmadığı bir ülkeye taşınırsam belki DJI modelleri ile yaparım.

Daha uzak mesafeleri görebilmek için böyle bir şey araştırıyordum ama dediğiniz gibi ülkede yasal limit 500 metreymiş, uğraşmaya değmez, limitlerin olmadığı bir ülkeye taşınırsam belki DJI modelleri ile yaparım.
Yasal limit 120 metre. Çok yükseğe çıkaranlar var ama tehlikeli. Her hangi bir kazaya sebebiuet verebilir.

Yasal limit 120 metre. Çok yükseğe çıkaranlar var ama tehlikeli. Herhangi bir kazaya sebebiuet verebilir.

Hocam bu DJI modellerinde eski firmware ile çok rahat yükseklik limiti kaldırılıyordu şu an biraz zorlaştı ama yine de DJI dronelerde limitler kaldırılıyor. No limit drone diye ücretli bir site vardı sadece bunlar için.

Geri
Yukarı