Xiaomi kulaklık önerisi

Bütçe
2000

efe1934

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Xiaomi 14 modelini aldım ve saat ve kulaklık da almak istiyorum. Saat olarak Xiaomi Watch S3 aldım ve kulaklıklar arasında kaldım. FlipBuds Pro modeli aklıma yattı ama birkaç daha model var yardımcı olursanız sevinirim. Birkaç model önerirseniz Xiaomi marka olsun. Bütçem 2 bin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralık ayında ben de Xiaomi kullandığım için Samsung Buds FE ile FlipBuds Pro arasında kalıp FlipBuds Pro almıştım fakat keşke almasaydım diyorum. Özellikleri asla yazan gibi değil mesela çift cihaz desteği var ama bilgisayara veya televizyona bağlandıktan sonra kulaklıkları kutusundan sıfırlamadan telefona (veya herhangi bir başka cihaza) bağlanamıyorum. Ses modları arasında geçiş yapmak genellikle mümkün olmuyor eğer değiştirmek istiyorsam sürekli kutusuna koyup tekrar çıkarmam ve takmam gerekiyor (ki bu da bazen bir işe yaramıyor). Xiaomi ekosistemi dizmek istiyorsunuz ama en pahalı kulaklığı bile sorunlarla doluyken Samsung Buds FE'ye falan bakmanız daha iyi bir seçim olabilir, yorumları da FlipBuds'a göre daha iyi.

Geri
Yukarı