Xiaomi kullananlar memnun mu?

POCO X3 Pro kullanıyorum. Bildirim gelmemesinden şikayetçiyim. Ne zaman telefonu açsam o zaman düşüyor bildirimler. Satıp samsunga filan geçeceğim. Bundan önce Huawei vardı hiç böyle bir sıkıntı yoktu.

4 yıldır Xiaomi Mi 8 kullanıyorum, kendi arayüzü yeterli geliyor Custom ROM ile uğraşmadım. Hiçbir sorunu yok pili 1 günü çok rahat götürüyor. Telefonda oyun oynayan birisi değilim onu da belirteyim.

2 Yıl Mi9T Pro kullanmıştım ara yüzdeki buglar, yazılım sorunları ve cihazdaki çeşitli sıkıntılar çoğu zaman kullanırken kanser ediyordu ama performansından ve genel olarak cihazdan ortalama derecede memnundum. Motordan düşürüp cihazı parçalayınca iPhone 12'ye geçtim ve dünya varmış dedirtti. Şu an Android bir cihaz alacak olsam Samsung harici almam.

2.el olarak 1 yıl POCO F1 kullandım her yönünden memnundum. Ardından Redmi niye 5 Pro kullandım MIUI 12 sıkıntılıydi cihazda ama costum ROM ile cayır cayır.

Şu an A7 2018 kullanıyorum. Satıp bir Redmi Note 8 ya da Note 7 almayı düşünüyorum, sırf costum ROM desteğinden.

İlk Xiaomi telefonum Redmi Note 8 idi. Hangi sürümle geldiğini hatırlamıyorum ancak yağ gibi akıyordu. İkinci Xiaomi telefonum Xiaomi Mİ 10 idi onun da yazılımı berbattı. MiUI 13tü. On numara cihazı tuğlaya çeviriyordu, garantisi olmasa ROM atılırdı da garantisi vardı.

Hayatımda yaptığım en büyük hata Xiaomi kullanmak oldu sanırım.
Kendi kendine donan ekran, rastgele ekran kilitleri, aşırı kötü bir yazılım ve arayüz. Saymakla bitmez...

iPhone geçip kurtuldum çok şükür.

4 aydır Redmi Note 11 Pro 8/128 kullanıyorum iyi ki almışım diyorum ben videoda ses kaydının boğuk çıkması ve 4K video çekememe dışında çok memnun kaldım bir daha alacak olsam yine alırım.

Xiaomi kullandığından ya da aldığından memnun musun?

Redmi Note 10 Pro kullanıyorum 2 ay sonra tam 2 yıl olacak. Kasası sağlamdır. Bayağı düşürdüm ben öyle ciddi bir hasar olmadı ve fiyat performans ürünüdür cidden. Her Android cihaz gibi bir süreden sonra şarj daha hızlı gider tabii. Kaçak almazsanız veya pil sağlığını hor kullanmazsanız işinizi görür oyun anlamında da. Ben memnunum şahsen diğer modelleri serileri bilmiyorum ama Note serisi güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı