Çözüldü Xiaomi main menuden çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dwallers

Decapat
Daha fazla  
Telefonu sıfırlamak için fabrika ayarlarına dön dedim şimdi de main menuden çıkmıyor. Reboot diyorum gene main menu ye geliyor. Kendi kendine yeniden başlıyor yardım edin. En aşağıda kırmızı ile nv data corrupted yazıyor veriler bozulmuş sanırım nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözümü kavuşturduk. Çözüm ise şu şekilde oldu:

Bu linkteki ROM'lardan

1697961112074.png

Belirttiğim sürümü yüklerseniz sorun çözülüyor 👍
biraz önce fastboot ekranında iken telefonun ekranı kapandı nu romu yüklerkende olurmu ve olursa bir sıkıntı çıkarırmı ekranı kapandı derken telefon kapandı tekrar fastboot ekranını açtım
Romu yüklerken kapanırsa telefon kullanılamaz hale gelebilir. Romu yüklerken de olur mu bilmiyorum. Ayarlardan sıfırlayınca mı oldu bu durum?

biraz önce fastboot ekranı açıktı telefona bişey yapmamıştım sonra telefon kapandı

biraz önce fastboot ekranı açıktı telefona bişey yapmamıştım sonra telefon kapandı
Tekrar fastboot menüsüne girip biraz bekleyip aynı durum oluyor mu gözlemlemenizi istiyorum. Eğer uzun bir süre bekledikten sonra telefon kapanmaz ise yükleme işlemini gerçekleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı