Xiaomi Mi 10 5G telefonda Widevine L1 Sertifikası yok

Alpierro

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben de aynı sorundan muzdaribim. Paylaşılan çözümleri denedim ama sonuç alamadım. Telefonum "mi 10 5G" verileri temizleyip uygulamayı da kaldırdım. Getappsden yükledim. Ama parmak izi ödeme menüsünde Widevine'ya da L1 yok. İlgili menüde sadece fıdo ve ıfaa sertifikaları var. Farklı bir çözüm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben de aynı sorundan muzdaribim. Paylaşılan çözümleri denedim ama sonuç alamadım. Telefonum "mi 10 5G" verileri temizleyip uygulamayı da kaldırdım. Getappsden yükledim. Ama parmak izi ödeme menüsünde Widevine'ya da L1 yok. İlgili menüde sadece fıdo ve ıfaa sertifikaları var. Farklı bir çözüm bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
DRM info'da sertifika L3 mü L1 mi önemli olan o.

Aynı sorunu yaşıyodum çözümü yabancı bi forumdan buldum

Google play store > ayarlar > kimlik doğrulama > biyometrik kimlik doğrulama
Eğer bu ayar kapalıysa aç daha sonra telefonu yeniden başlat hemen düzelmiş olması gerekiyor ya da bir kaç saati bulabiliyormuş

Sertifikayı kontrol etmek içinse play Store'dan "DRM Info" isimli uygulamayı indirip kontrol edebilirsin

Eğer DRM Infoda L1 gözüküyor ama Netflixde L3 gözüküyorsa uygulama ayarlarından Netflixin verilerini temizle daha sonra silip tekrar yükle

Bende bu şekilde çözüldü umarım sorun çözülür yardım edebilmişimdir

Geri
Yukarı