Xiaomi Mi 10T alınır mı?

Elsiyon

Hectopat
Daha fazla  
Bu model telefonu kullanan arkadaşlar memnun mu? Aklımda Samsung A52 vardı ancak hâla stok sorunu devam ediyor. Telefoncu arkadaşım bu modeli tavsiye etti.

Genel kullanım; tamamen günlük işler, oyun oynamıyorum. Kamera ve batarya konusu önemli.

Bütçe: 5000 TL(En Fazla)

Aralarında 1200 TL oynuyordu A52 ile, mi 10t içinde değer diye söylendi o yüzden bakmıştım. Maksimum bütçem 5000 TL.

Yani günlük kullanıcı olduğunuz için MI10t biraz fazla gelir. AMOLED ekranlı bir telefon tercih etmeniz daha iyi olur. S20 FE ya da POCO F2 Pro gibi telefonlar tercih etmeniz daha iyi olur. Biraz daha alt bütçe de A71 ve M51 gibi telefonlarda var.

Tercih size kalmış. Ancak günlük kıllanıcı plduğunuz için LCD ekran yerine AMOLED ekranlı bir telefon tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Yani günlük kullanıcı olduğunuz için MI10t biraz fazla gelir. AMOLED ekranlı bir telefon tercih etmeniz daha iyi olur. S20 FE ya da POCO F2 Pro gibi telefonlar tercih etmeniz daha iyi olur. Biraz daha alt bütçe de A71 ve M51 gibi telefonlarda var.

Tercih size kalmış. Ancak günlük kıllanıcı plduğunuz için LCD ekran yerine AMOLED ekranlı bir telefon tercih etmeniz daha mantıklı olur.

Aslında S20 FE ilk baktığım telefonlardan birisiydi ancak hem işlemci hem de ekran yüzünden(sorunları olduğu söyleniyor) vazgeçmiştim. Ancak POCO F2 Pro daha önce araştırmamıştım bakacağım, tavsiyeniz için teşekkürler.

Hocam S20FE önermişsiniz. Bu telefonun hala kronik sorunları devam ediyor mu? Isınma, hayalet basma, hızlı biten batarya gibi. Benim de seçeneklerim arasında çünkü.

Hocam S20FE önermişsiniz. Bu telefonun hala kronik sorunları devam ediyor mu? Isınma hayalet basma, hızlı biten batarya gibi. Benim de seçeneklerim arasında çünkü.

Tam olarak bilmiyorum ancak bence tedbirli olmak lazım. Bazı kullanıcılar düzeldiğini söylüyor ve sıkıntısız kullandığını söylüyor. İşi garantiye almak isterseniz POCO F2 Pro alınabilir.

Hocam S20FE önermişsiniz. Bu telefonun hala kronik sorunları devam ediyor mu? Isınma, hayalet basma, hızlı biten batarya gibi. Benim de seçeneklerim arasında çünkü.
Hocam şikayetvar sitesinde ürünün çok ısındı ile ilgil hala güncel şikayetler var. Diğer forum sitelerinde de güncel olarak bu sorunlarla karşılaşan insanları gördüm almadan önce bunu göz önünde bulundurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Exynos 990 aşırı ısınan bir model değil. Şikayetvar sitesini dikkate almayın, her telefon ısınır belli bir düzeyde. SD 810 gibi aşırı ısınan bir model değil bu yonga. SD 865 modeline göre ısınma, performans ve güç tüketimi olarak çok geride kalıyor. Sıcaklığı abartılı derecelerde değil kısaca. Yük altında da performansı SD 865 modeline göre daha çabuk düşen bir işlemci.

Aslında S20 FE ilk baktığım telefonlardan birisiydi ancak hem işlemci hem de ekran yüzünden(sorunları olduğu söyleniyor) vazgeçmiştim. Ancak POCO F2 Pro daha önce araştırmamıştım bakacağım, tavsiyeniz için teşekkürler.

S20 FE sorunlu bir cihaz, POCO yazılımından dolayı tercih edilmez. Günlük kullanıcı için A52 iyi bir cihaz.

Geri
Yukarı