Xiaomi Mi 10T nasıldır?

Reklam her modelde yok. Redmi Note 9 Pro'da galeride bile reklam çıkıyor.
Redmi Note 8'de kuytu köşe çıkıyor. K20 Pro'da da benzer şekilde kuytu köşede. Mi 6'da denk gelmedim.

Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 ve Redmi 8'de ben hiç reklam göremedim. Reklamın R'sini bile göremedim. 9 Pro'da nasıl bilmiyorum tabii.

@Lord Raiden
Hangi marka alınmalı sizce? Bende Samsung, Huawei ve mi arasında kaldım.
Poco X3 nfc almaya karar vermiştim ama sizin yorumunuzu gördüm.

Hocam alınır gayet iyi telefon. Fiyatına göre de gayet iyi. Realme 6 Pro'da bakılabilir onun yerine.

Kaliteli bir şey arıyorsanız Xiaomi'den uzak durun derim. Arayüzde reklam çıkıyor şaka gibi. Bahsettiğiniz malzeme kalitesi de epey düşük. Bizzat deneyimliyorum farklı cihazlarda.
Ciddi misiniz? Adamlar ucuza telefon satıyor zaten, birazda onlar para kazansın. Daha önceden açıklama yapıldı Xiaomi tarafından. Ayriyeten reklamları kapatabiliyorsunuz.

Mi 10T. Güzel cihaz güzel fiyat. Xiaomi dezavantajı nedir? Aldığım telefonu 3.5-4 yıl kullanacağım ve 2 yıl tam dolmadan pil değişimi de yaparım. Servis, yazılım malzeme kalitesi( buradaki asıl kastettiğim söket yeri bozulması boya atması gibi şeyler arka taraf cam, metal, plastik olması gibi değil) arayüzde reklam çıkartma gibi kalitesiz durumlar. Kullanmış kişiler bilgi verebilirler mi?

Xiaomi'den uzak durun. Samsung ve IPhone'dan başka telefon bakmayın bile hatta.
Neden böyle dedim? Xiaomi berbat işletim sistemi yapan bir firma bu da telofunun stabil çalışmasını engelliyor.
Huawei gelecek olursak Google servisleri kalktı eskiden Mate 20 Pro ve Lite kullandım ve memnun kalmadım. Şimdi de yeni telefonlarında Google servisleri kalktı pek satan yer de kalmadı Oppo Realme falan onlara hiç girmiyorum bile.
Yazmayı unuttuğum bir şey: Daha önce kısa da olsa Redmi Note 8 Pro kullanma şansım oldu ondan da hiç memnun kalmadım.

Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 ve Redmi 8'de ben hiç reklam göremedim. Reklamın R'sini bile göremedim. 9 Pro'da nasıl bilmiyorum tabii.

Evet, dedim ya her modelde çıkmıyor. Her yazılım sürümünde çıkmıyor.

@Lord Raiden
Hangi marka alınmalı sizce? Ben de Samsung, Huawei ve Mi arasında kaldım.
Poco X3 NFC almaya karar vermiştim ama sizin yorumunuzu gördüm.
Ben Xiaomi alınmaz demedim. Konu sahibi kaliteli bir şey istediği için Xiaomi almayın dedim.
Siz hangi bütçede nasıl bir cihaz istiyorsunuz bilemiyorum. İsterseniz bir öneri konusu açabilirsiniz. Diğer üyelerle birlikte daha isabetli bir seçim yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı