Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) alınır mı?

Attackmost

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkda dediğim gibi, Xiaomi Mi 5 alacağım. Hepsiburada 1300 TL'ye satıyor, ithalatçı garantili diyor da hangi garanti firmasının olduğunu söylemiyor. Alan arkadaş var mı? Varsa hangi garanti firmasından geliyor? Delta garanti firmasını araştırdım firma diyor ki fabrikasal bir sorun olduğunda sıfırını yollarız falan diyor tam garanti firmalarını da bilmiyorum.

Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon orta segment fiyatlı bir amiral gemisi diyebiliriz. Tam bir F/P ürünü. Hepsiburada'dan alınacağı için garanti konusunda bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum [emoji106]

İthalatçı firma demek sanayii bakanlığından gerekli izinleri almış, yurtdışından ürün ithal etmek için gerekli koşulları sağlamış ve ithalat belgesine sahip, en az bir bölgede teknik servis hizmeti sağlayabilecek düzeyde firmadır. Yani telefonunla bir sorun yaşadığında onu ithalatçı firma kendi teknik servisinde onarıyor. Cihazın gine 2 yıl garantili ama servisin tamir kalitesi bir Genpa, KVK gibi kaliteli olur mu bilmiyorum. Oda senin şansına kalmış birazda.

MIUI en kapsamlı android yazılımlarından birisidir. Yazılımsal her türlü problemleri çözebilmek için okuma yazma yeterli o derece söyleyim :) Türkiye forumları da var. İçiniz rahat olsun, donanımsal problemlerle karşılaşınca zaten hangi firma para almak istemez ki?

Ben xiaomi mi5 64gb 1650tl ye miui Türkiye den bir arkadaştan aldım garanti benim için çok önemli değil genelde telefonları rootlu kullanırım yazılımlarını kendim yüklerim donanımsal bir sorun ile şuana kadar hiç karşılaşmadım microsoft 535 hariç mi5 2aydır kullanıyorum gayet akıcı ve hızlı haftalık güncelleme veriyorlar beta olarak

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı