Xiaomi Mi5 Pro (İthalatçı Garantili) Alınır Mı?

@kaaner48 Şikayetvar sitesine bakmadım orada her site hakkında doğru ve yanlış bilgiler var. Alternatifi de bulamaz ayrıca eğer başka firma yoksa. Delta servisten başka Xiaomi modellerinin garantisiyle ilgilenen servis biliyor musun? Ben bilmiyorum büyük ihtimal başka firma da yoktur. Biliyorsan söyle bakalım?

Açıklası hiçbir servisle işim olmadı. Hatalı mal denk gelmedi. Cihazlarımı kendim tamir ettiğim için de telefoncularla işim olmadı. Bu sebeple ithalatçı garanti benim için sıkıntı değil. Zaten mal ayıplıysa sıkıntı çıkartmıyorlar.

Son zamanlardaki Delta servis ile ilgili forum ve sözlük yorumlarına bakarsan da işlerini sallamadıklarını görürsün.

Benim orada anlatmak istediğim ise bir firma işini çok kötü yaparsa altarnatifi mutlaka çıkar.

Ki o gönderide altarnatifi var demedim, bulunur dedim.

Yahu satıcı da Hepsiburada değil ki Hepsiburada güvencesi altında diyorsunuz. Hepsiburada sadece satış güvencesi sunar, garantiyle ithalatçı ilgilenir. Hepsiburada değil. Garantisi elbette var telefonun ancak bir Asus garanti servisi varken, aynı fiyat aralığında hemen hemen aynı ürünler varken gidip ithalatçıya mı güveneceksiniz? Cidden mi? Bu resmen teklonoji bakkalından bir şey alırken garantisi ne kadar deyince, adamın garantisi benim demesi gibi bir şey. Bundan sonra bir şey demeyeceğim. Alırsanız garantisi olur ancak başınız biraz ağrıyabilir. Ben olsam işi sağlama alırdım.

Yahu satıcı da Hepsiburada değil ki Hepsiburada güvencesi altında diyorsunuz. Hepsiburada sadece satış güvencesi sunar, garantiyle ithalatçı ilgilenir. Hepsiburada değil. Garantisi elbette var telefonun ancak bir Asus garanti servisi varken, aynı fiyat aralığında hemen hemen aynı ürünler varken gidip ithalatçıya mı güveneceksiniz? Cidden mi? Bu resmen teklonoji bakkalından bir şey alırken garantisi ne kadar deyince, adamın garantisi benim demesi gibi bir şey. Bundan sonra bir şey demeyeceğim. Alırsanız garantisi olur ancak başınız biraz ağrıyabilir. Ben olsam işi sağlama alırdım.
Konu ile alakalı değil ama Asus'un garantisinin ithalatçı markalardan farkı yok. Ürünü kendim kullanıyorum kesinlikle almalısın. G3 G4 gibi kronik sorunları olan telefonlardan değil. Garantiye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.

Konu ile alakalı değil ama Asus'un garantisinin ithalatçı markalardan farkı yok. Ürünü kendim kullanıyorum kesinlikle almalısın. G3 G4 gibi kronik sorunları olan telefonlardan değil. Garantiye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.
Asus'u örnek olarak verdim. Ayrıca ben de garantilik olacağını sanmıyorum ancak kul yapısı sonuçta, her şey bozulabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı