Xiaomi Mi 6 hala alınır mı?

Samsung'un ön kameralarını falan beğenemiyorum nedense, S8 altındakiler için bahsediyorum. Yüze falan çok fazla işlem yapıyor, gerçi kapatılabiliyor ama bilemiyorum. Arkadaşlarımda Note 5 ve S6 Edge vardı, ön kamera da kasma işlemi falan oluyordu. Birde bilemiyorum, bi tarafta 32GB bi tarafta 64 var şimdi.

Samsung'un ön kameralarını falan beğenemiyorum nedense, S8 altındakiler için bahsediyorum. Yüze falan çok fazla işlem yapıyor, gerçi kapatılabiliyor ama bilemiyorum. Arkadaşlarımda Note 5 ve S6 Edge vardı, ön kamera da kasma işlemi falan oluyordu. Birde bilemiyorum, bi tarafta 32GB bi tarafta 64 var şimdi.
Dostum önce senin için hangi özellikler önemli onu söylersen belki daha iyi yardımcı olurlar.
Örnek:İOS-Android hangisi veya pil performansı kamerası ben anlamam o kadar ayrıntıyı ama bilen arkadaşlarımız var.

4GB RAM'lı olanı. Bir de n11'de bulmuştum.

Dostum önce senin için hangi özellikler önemli onu söylersen belki daha iyi yardımcı olurlar.
Örnek:İOS-Android hangisi veya pil performansı kamerası ben anlamam o kadar ayrıntıyı ama bilen arkadaşlarımız var.

Kamera benim için ilk adım. Mi 6'nın benim için tek problemi bu sorun işte, onun dışında alabileceğim bir telefon.

Note FE için ne diyorsunuz? Biraz ön yargılıyım açıkcası.
Burası; Xiaomi Mi6 4 Gb Ram 64 Gb Rom Çift Hatlı Cep Telefonu - n11.com

O olayı duydum da, nasıl ve neden oluyor o? Ona denk gelmemek için ne yapmam gerekli?
Note FE için ne diyorsunuz? Kullanılan işlemci SD 820 ile eş değer sanırım. Bir de kamera için FE daha iyi diyorlar. Ghost screen olayı da korkuttu beni. Mi 8 falan da çıkmışken Mi 6'ya 2500 bayılmak istemiyorum.

Son düzenleme:
O olayı duydum da, nasıl ve neden oluyor o? Ona denk gelmemek için ne yapmam gerekli?
Note FE için ne diyorsunuz? Kullanılan işlemci SD 820 ile eş değer sanırım. Bir de kamera için FE daha iyi diyorlar. Ghost screen olayı da korkuttu beni. Mi 8 falan da çıkmışken Mi 6'ya 2500 bayılmak istemiyorum.
Bence biraz bekle Xiaomi türkiye ye geldi sayılır hem telefon garantili olur hemde belki ucuzlar. Not FE alma bence Mi 6 pil ve güncelleme desteği bakımından daha ustün. Miu 10 daha yeni yeni geliyor MI 6 da güncellemeyi alır merak etme.

Note FE almanı öneririm. LG panel çıkarsa Hepsiburada hariç satıcılar iade veya değişim yapmayabilirler. Note FE bütün ihtiyaçlarını görür.

Bende düşündüm almayı ve istedim. Yedek parça sıkıntısı olurmuş ilerde. Hadi telefonu güzel kullandım diyelim, ileride batarya değişmem gerektiğinde ne olacak? Bataryası bilene bulunmuyormuş.

Bende düşündüm almayı ve istedim. Yedek parça sıkıntısı olurmuş ilerde. Hadi telefonu güzel kullandım diyelim, ileride batarya değişmem gerektiğinde ne olacak? Bataryası bilene bulunmuyormuş.

Günümüz akıllı telefonları temiz kullanıldığı sürece kolay kolay bozulmuyorlar fakat Mi 6’da LG panel çıkma riski var, bende bundan korkup iPhone SE aldım 1 ay önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı