Xiaomi Mi 8 Alınır mı?

@Zgrrs hocam cihaz nasıl memnun musunuz? Yine aynı fiyata düşmüş ama hem satıcının HB olması (son zamanlarda çok şikayet var) hem de ithalatçı olması beni ikileme düşürüyor.
Cihaz gayet güzel fakat şöyle bir durum var aslında ben gereksiz masraf yaparak bu telefonu aldım. Ne oyun oynamaya vaktim var ne de telefonu çok zorlayacak bir şey yapıyorum. Dolayısı ile size doğru bilgi veremeyebilirim.
Yani özetle daha uygun fiyatlı görseli daha iyi bir telefon alıp, artan bütçeyi başka bir ihtiyacı karsilayabilirdim diye düşünüyorum su an. Bu telefon kötü izlenimi yaratmasın sizde. Evet diğerlerine nazaran biraz daha kalın ama kötü bir duruşu da yok.
Honor Play ile bunun arasında kalmıştım, Honor her ne kadar görsel olarak daha iyi olsa da aradaki fiyat farkı cok olmadığı için bunda karar kıldım.
Neye ihtiyacınız olduğunu iyi belirleyin, sizin için ne daha önemli bundan emin olun, bu şekilde gereksiz masraf yapmamış olursunuz. Ben aldığıma deli gibi pişman değilim, göze aldığım bütçe buydu ama dediğim gibi A2 Lite, Mi 8 Lite benim işimi fazlası ile görecek telefonlardi bunlardan birini de alabilirdim.
Hepsiburada ile ilgili endise duymayın, sonuçta ürün o veya bu şekilde elinize ulasacak.
Garanti konusundaki şahsi dusuncem, zaten ya kullanıcı hatası ya da garanti bunu kapsamiyor dedikleri sorunlar için uğraşmaya gerek görmedim. Gozumuz gibi bakacağız artık ne yapalım.

Son düzenleme:
Yılbaşı indirimlerini bekliyorum bakalım uygun bir fiyata inerse almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı