Xiaomi Mi 8 ile Mi 8 Lite farkı nedir?

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi İstanbul'daki mağazalarında büyük indirim yapmış. Ben de Mi 8 Lite almaya karar verdim ama bir türlü içime sinmedi. Alacağım model 128 GB 6 GB RAM'li olanı. Normal Mi 8'den farkı nedir ki daha ucuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mİ 8 Lite SP660 işlemcisini kullanırken,Mİ 8 SP845 işlemcisi kullanır yani daha güncel bir işlemci kullanıyor.Burda demekki üst düzey Oyunlarda vb. daha iyi performans vericek.

Şöylede izah edilebilir. İphone 6 var mesela bir de İphone 6s var daha iyisi.Burda da "Lite" var daha hafif daha az performanslı aynı telefonun bir alt modeli gibi.

Mi 8 çok daha kuvvetli. Mi 8 Lite modeli ise bir alt modeli diyebiliriz. Mi 8 Lite kullanan biri olarak 1 senedir beni hiç üzmedi canavar gibi çalışıyor.

Mi 8 çok daha kuvvetli. Mi 8 Lite modeli ise bir alt modeli diyebiliriz. Mi 8 Lite kullanan biri olarak 1 senedir beni hiç üzmedi canavar gibi çalışıyor.

Merhabalar. 4 aydır mi 8 lite kullanıyorum. Hiç olmayacak yerde mobil veri bağlantısı kesiliyor veya yavaşlıyor. Birçok kişide var bu sorun. Sizde bu sorun var mı ?

Merhabalar. 4 aydır mi 8 lite kullanıyorum. Hiç olmayacak yerde mobil veri bağlantısı kesiliyor veya yavaşlıyor. Birçok kişide var bu sorun. Sizde bu sorun var mı ?
Kardeşim kullanıyor ama hat sıkıntısı yaşamıyor. Sanırım sorun genelde vodafone hatlarda veya yurtdışı alınan cihazlarda oluyormuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı