Xiaomi Mi 9 T 2020'de alınır mı?

Sevgili Mi 9 T kullanan arkadaşlar;

Redmi Note 8 Pro, A71, A51, M31 ve iPhone 7'yi eleyerek bu telefonu almaya karar verdim.

Telefon çıkalı 1 seneye yakın oluyor; batarya, kamera ve arayüzdeki son durum nedir? Ya da kronik bir sorunla karşılaştınız mı?

3000 TL verilir mi? Gram oyun oynamıyorum belki oynarım fakat önemli olan iki kısım batarya ve kamera.

Ayrıca Google Camera ile daha iyi bir foto/video sonucu alıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu yaklaşık bir hafta önce 2700 TL'ye aldım. Benim için en önemli unsur çentik olmaması, ekranın AMOLED olması ve parmak izi okuyucunun arkada olmamasıydı. Bu 3 unsur benim için çok önemli. Bu telefon da bunları sağlayabilen nadir modellerden. Şu anki fiyatına yorum yapamam, piyasa ortada.

Telefondan genel olarak memnunum, ben de çok oyun oynamıyorum ama denediğimde gayet iyiydi. Ekran gayet güzel. YouTube ve Netflix kullanırken kendini daha da öne çıkarıyor. Kocaman çentiksiz ekran. Tam ekran modunda kullanmak çok tatmin edici oluyor. Telefon biraz ağır. Önceden kullandığınız modele göre değişir ama daha hafif bir modelden geçerseniz, biraz ağır gelebilir. Kamerayı detaylı test etmedim, şimdilik iyi, benim için yeterli. O yüzden o konuda bir kıyas yapamam. Genel olarak kayda değer bir eksisi şimdilik yok.

Redmi Note 8 Pro, Realme 6 ve Samsung A71 gibi modeller arasından bunu tercih ettim ben de.

Bir ekleme daha yapayım; telefonun kulaklık ile ses çıkışı gayet güzel. Normalde telefonla müzik dinlerken mini DAC kullanıyordum ama bu telefon ile ona gerek kalmadı artık.

Son düzenleme:
Alınır. Ben 2600'e almıştım şimdi fiyatlar biraz uçmuş. Ama telefon kolay kolay üzmez kullananı.

Hayır tam ekran olarak çıkıyor instagram storyleri. Ayrıca telefon 2019 Kasımda çıktı neden alınmasın?

Sevgili mi 9 t kullanan arkadaşlar;

Redmi Note 8 Pro, A71, A51, M31 ve iPhone 7'yi eleyerek bu telefonu almaya karar verdim.

Telefon çıkalı 1 seneye yakın oluyor; batarya, kamera ve arayüzdeki son durum nedir? Ya da kronik bir sorunla karşılaştınız mı?

3000 TL verilir mi? Gram oyun oynamıyorum belki oynarım fakat önemli olan iki kısım batarya ve kamera.

Ayrıca Google camera ile daha iyi bir foto/video sonucu alıyor musunuz?

Bence git A51 al ben Xiaomi kullanıyorum zerre kadar memnun değilim mimu11 ile yazılım sorunları sardı telfonu videoları bozuk oynatma batarya akım sorunları gidip gelme ekranda normalde 2 gün gider dedi aldığım yer Teknosa ama 1 saat zor gidiyor 100 doluyken.

Yeni konular

Geri
Yukarı