Xiaomi Mi 9T Custom ROM önerisi

enzyyx

Centipat
Merhaba, cihazım için günlük kullanımda PixelExperience kullanıyordum fakat gerek ısınma sorunu, pil sorunu derken 1 hafta sonunda PixelExperience'yi bırakacağım. Birkaç sorum var, NFC PixelExperience üzerinde düzgün çalışmıyor. Nays ile ödeme yapamıyorum. Temassız ödeme yapmayı destekleyen bir ROM var mı? Bir de, PixelExperience'den sonra pixel recovery i silip TWRP yüklediğimde dosyalar şifreli gözüküyor. Şifrelemeyi nasıl kapatırım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

@105993 hocam yardım edebilir misiniz?

Parmak izi, pin varsa kaldırıp tekrar dene. Yine şifreli ise format data yapman lazım ona göre yedeğini al.

Hocam yanlışlıkla beğenmedim attım, kusuruma bakmayın.

Sistem silindikten sonra kilit de kalkıyor. Sizce en iyi ROM nedir hocam bu cihaz için? Temassız ödeme çalışan bir tane söyleyebilirseniz çok iyi olur.

Pe kullanırken root attın mı? Root varsa NFC açtırmıyor bazı bankalar.

Root olmadan da çalışmıyordu. Temassız ödeme açabildim fakat ödeme yapma kısmında POS okuyor fakat red veriyordu.

Şu an crDroid indiriyorum hocam. Bazı arkadaşlar logoda kaldığını söyledi, böyle bir sorun olur mu cihazda? Ne olur ne olmaz diye pe recovery ve ISO'yu bilgisayarda bulunduruyorum.

Düzgün kurarsan bir şey olmaz ama teknoloji şans işi. CrDroid iyidir EvolutionX de kurabilirsin.

Düzgün kurarsan bir şey olmaz ama teknoloji şans işi. crDroid iyidir evolutionx de kurabilirsin.

Hangisini önerirsiniz hocam? TWRP ile mi yoksa OrangeFox ile mi kurmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı