Xiaomi Mi 9T Renk Seçeneklerindeki Fiyat Farkı

sineklikowboy

Kilopat
Daha fazla  
Uzun araştırmalarım sonucu Xiaomi Mi-9t model telefonu almayı uygun gördüm. Ancak telefonun kırmızı-siyah renkleri 2800 civarlarındayken mavi rengi 3000-3100 civarlarında. Zaten mavi renk satan çok az satıcı var, talep fazla olduğu için sanırım. Acaba mavi rengi satıcıların stoklarına gelince fiyatı düşer mi yoksa hep mi daha pahalı olur? Ve de mavi renk seçeneği yakın zamanda satıcılara gelir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Diğerleri aynı fiyat bir tek mavinin fiyatı fazla o da satan satıcı pahalı sattığı için. Maviyi ucuza satan yerlerde hep bitmiş mavi stoğu. Yeni stok gelirse ne zaman gelir acaba?
Dostum mi 9t den yazıyorum öncelikle şu var güç tuşu kırmızı renk 3 renk çeşidinde de ayriyetten ben de mavisi mevcut siyah düşünmüştüm ama siyah yoktu mavi aldım ve çok memnunum kırmızı tavsiye etmem pembe gibi duruyor alacaksanız mavi veya siyah hayırlı olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı