Xiaomi Mi 9T vs Redmi Note 8 Pro

Aralarında neredeyse hiçbir fark yok note 8 proda ekstra olarak macro kamera var birde 64 MP kameranın birisi ama 64 MP detaylı bir fotoğraf çekmeyeceksen zaten kullanmazsın.
Ekranda farklılık var Mİ 9T full ekran pop-up kamera 403 PPI amoled
Redmi Note 8 Pro 395 PPI IPS LCD ekran
Son olarak da benim bildiğim Mi 9T 4000 mAh Redmi Note 8 PRO 4500 mAh
Ben olsam Mi 9T'yi tercih ederdim farklı full ekran bir telefon.

Şunu kesinlikle diyebilirim ki Amoled ekran çok güzel bu yüzden kesinlikle Mi 9T. Ben Redmi Note 7 kullanıyorum, eniştemde de Mi 9T var kesinlikle Amoled ekranın çok farklı bir deneyimi var.

Şunu kesinlikle diyebilirim ki Amoled ekran çok güzel bu yüzden kesinlikle Mi 9T. Ben Redmi Note 7 kullanıyorum, eniştemde de Mi 9T var kesinlikle Amoled ekranın çok farklı bir deneyimi var.
LG'nin yaptığı karşılaştırmalarda beyaz renkte IPS ekran AMOLED ekrana karşı daha az enerji tüketiyormuş. Ek olarak IPS açık hava kullanımında AMOLED ekrandan daha üstünmüş. Ben telefonumu açık havada kullanacağım günün yaklaşık 10 saati dışarıda oluyorum. Bunu göz önünde bulundurursak Note 8 Pro daha iyi geldi gözüme. Ayrıca oyun oynamayacağım ve depolama ile şarj benim için çok önemli. 4500 mAh Note 8 Pro 128 GB'lık versiyonu ile daha uygun geldi gözüme açıkçası. Mi 9T alırsam eğer 64 GB versiyonunu değil 128 GB versiyonunu alacağım ki bu da fiyatı yukarıya çekiyor. Kararımı Redmi Note 8 Pro'dan yana veriyorum. Umarım pişman olmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı