Xiaomi Mi A1 bilgiler nasıl geri getirilir?

Narissa23

Hectopat
Merhaba, kullanmadığım Xiaomi Mi A1 modelinde bir telefonum vardı. İhtiyacı olan bir tanıdığa verdim. Vermeden önce telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım. Sonrasında da kontrol ettim hiçbir yerinde bir bilgi yoktu. Galeri olsun, mail kısmı olsun telefon ilk alınmış gibiydi. Herhangi bir şekilde bu telefondaki bilgileri geri getirebilirler mi? Getirirlerse bile mail adresimi giremedikleri sürece sorun olmaz değil mi?

Merhaba, kullanmadığım Xiaomi Mi A1 modelinde bir telefonum vardı. İhtiyacı olan bir tanıdığa verdim. Vermeden önce telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım. Sonrasında da kontrol ettim hiçbir yerinde bir bilgi yoktu. Galeri olsun, mail kısmı olsun telefon ilk alınmış gibiydi. Herhangi bir şekilde bu telefondaki bilgileri geri getirebilirler mi? Getirirlerse bile mail adresimi giremedikleri sürece sorun olmaz değil mi?
Merhaba hocam bende de Xiaomi Mi A1 var. Eğer sıfırladıktan önce, telefon Google One adlı uygulamadan yedekleme açıksa o zaman geri yükle diyerek geri getirebilirsiniz. Eğer yedeklememişse maalesef..

Merhaba hocam bende de Xiaomi Mi A1 var. Eğer sıfırladıktan önce, telefon Google One adlı uygulamadan yedekleme açıksa o zaman geri yükle diyerek geri getirebilirsiniz. Eğer yedeklememişse maalesef.

Yok kendim için sormuyorum telefonu tanıdığıma verdim. Onlar geri getiremez değil mi benim bilgileri mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı