Xiaomi Mi A2 Lite Alınır mı?

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Ben Xiaomi Mi A2 Lite almayı düşünüyorum ama merak ettiğim bazı sorular var.
  • Telefonu aldığım zaman bozuk çıkarsa ne olur çünkü telefonu internet üzerinden alacağım.
  • Telefon bozulursa garantiye nereye göndereceğim? Bildiğim üzere Türkiye de Xiaomi teknik servisi yok.
  • Xiaomi yedek parçalarını bulabilir miyim?
  • Peki ben bu cihaz ile kasmadan PUBG Mobile oynıyabilir miyim? (Xiaomi Mi A2 Lite )

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Aldığın anda bozuk çıkar ve güvenilir siteden aldı isen iade edip para veya açılmamış başka cihazı alırsın.

• Xiaomi Türkiye distribütörlüğünü EvoFone aldı. Teknik servis kısmını Genpa üstlenmekte. İthalatçı garantili alırsanız da anlaştığı teknik servis firmaları ile bunu karşılamakta. Fakat mümkünse Xiaomi Türkiye garantili cihaz almanızı öneririm.

• Yedek parçalarını garanti sağlayan firma karşılamak zorunda. Sizlik bir durum yok. Kullanıcı hatası varsa siz ödersiniz sadece.

• Cihaz orta segmentteki bir cihaz. Onun bilincinde olarak almalısın. PUBG'i "Akıcı" ve "Dengeli" mod olarak oynayabilirsin. Fakat HD, HDR, Ultra HD grafik kalitesinde oynayamaz veya stabil oynayamazsın.

Galiba Xiaomi telefonlarda Play Store gibi bazı yazılımsal şeyleri sonradan kurmamız gerekiyormuş, doğru mu? Bir de bu global versiyon nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin ROM'lu değil de Global ROM'lu alırsan Play Store aktif olmakta. Çin'de Google servisleri genel olarak yasak olduğundan kullanılmamakta. Global ROM dünyaya açılan telefonlarda kullandıkalrı ROM'lardır. Garantili aldığın sürece sıkıntı yaşamazsın.

Galiba xiaomi telefonlarda play store gibi bazı yazılımsal şeyleri sonradan kurmamız gerekiyormuş doğrumu. Birde bu global versiyon nedir?
Evet. Play store gibi şeyleri kendin kurman lazım fakat kurmak biraz zor ama global rom alırsan google play gibi servisler geliyor ve türkçe gibi dillerde geliyor. Google play yükleme gibi şeylere bakabilirsin. Global versiyon ise yanlış bilgilendirmek istemem fakat bildiğim kadarıyla, global yani topluluk gibi. Sürüm ve emui global olarak yani toplu olarak yayınlanıyor.

Çin ROM'lu değil de Global ROM'lu alırsan Play Store aktif olmakta. Çin'de Google servisleri genel olarak yasak olduğundan kullanılmamakta. Global ROM dünyaya açılan telefonlarda kullandıkalrı ROM'lardır. Garantili aldığın sürece sıkıntı yaşamazsın.
Siz yüklü olarak gelir demişsiniz.
Evet. Play store gibi şeyleri kendin kurman lazım fakat kurmak biraz zor ama global rom alırsan google play gibi servisler geliyor ve türkçe gibi dillerde geliyor. Google play yükleme gibi şeylere bakabilirsin. Global versiyon ise yanlış bilgilendirmek istemem fakat bildiğim kadarıyla, global yani topluluk gibi. Sürüm ve emui global olarak yani toplu olarak yayınlanıyor.
Ama siz kendiniz kurmanız gerek demişsiniz. Ben şimdi ikilemde kaldım lütfen biri beni aydınlatsın :)

Ben Hepsiburadadan Mi 6 modelini almıştım normal herşeyi yüklü gelmişti sizdede öyle olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı