Xiaomi Mi A2 Lite yamuldu

er4y

Decapat
Yer
Sihirdar Vadisi
Daha fazla  
Evet doğru duydunuz telefonum yamuldu. Yandan bakınca kavisli duruyor dışarı doğru bunu ilk olarak telefonum açılmamaya başladığında fark ettim. Vatana götürdüğümde ise düğmelerin kaymış olduğunu söylediler ve ana karta zarar gelmesi muhtemelmiş bunun bir çözümü var mıdır?

Ciddi bir yamulma yoksa kullanılabilir, geri düz haline getirilebilir.
Bir yıldan fazladır yamuk bir şekilde A50 kullanıyorum. Cihazın yamulduktan sonra GPS düzgün çalışmamaya başladı ama halâ kullanıyorum.
Birde batarya patlar korkusu vardı ama bir şey olmadı halâ.

Evet doğru duydunuz telefonum yamuldu. Yandan bakınca kavisli duruyor dışarı doğru bunu ilk olarak telefonum açılmamaya başladığında fark ettim. Vatana götürdüğümde ise düğmelerin kaymış olduğunu söylediler ve ana karta zarar gelmesi muhtemelmiş bunun bir çözümü var mıdır?
eski telefonum yamulmuştu 2sene yamuk kullandım bir şey olmadı herhangi çalışmayan bir aksamı yoksa değiştirmeye bile gerek yok bence

Garanti de kullanıcı hatası oluyor serviste maliyetli olur ama güvendiğiniz bir telefoncuda a kalite ucuz maliyetli yeni bir kasa taktırabilirsin.

Geri
Yukarı