Xiaomi Mi A2 Nasıldır?

Redmi Note 7 öneririm. Fakat fiyatının biraz düşmesi gerek.
Bende öyle düşünüyorum telefon güzel ama fiyatlar yüksek.Galiba mi 8 lite alacağım hem fiyat konusunda iyi hemde diğer etkenlerde

Bence A2 güzel telefon. Bir de, saf Android değilde, Miui kurunca ya da Mi 6X alırsanız, tadından yenmez. Tam bir F/P ürünü rahatlıkla söyleyebilirim. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Aşırı ısınma v.s yok. Snapdragon 660 çok yakışmış.

Bence A2 güzel telefon. Bir de, saf Android değilde, Miui kurunca ya da Mi 6X alırsanız, tadından yenmez. Tam bir F/P ürünü rahatlıkla söyleyebilirim. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Aşırı ısınma v.s yok. Snapdragon 660 çok yakışmış.
Mi 8 lite konusunda ne düşünüyorsunuz o alınır mı

Mi 8 lite konusunda ne düşünüyorsunuz o alınır mı
Tabii, Mi 8 Lite'da alınabilir. Ancak forumlarda, mobil verinin kopukluğu, ses ve mikrofon sorunlarına rastlıyorum Mi 8 Lite için. Lite telefonlar biraz daha problemli denilebilir. Ama her telefonda olacak diye bir şey yok. Olsa dahi, çözümleri var zaten. Alınabilir yani. Mi 8 Lite biraz daha iyi Mi A2'den.

Tabii, Mi 8 Lite'da alınabilir. Ancak forumlarda, mobil verinin kopukluğu, ses ve mikrofon sorunlarına rastlıyorum Mi 8 Lite için. Lite telefonlar biraz daha problemli denilebilir. Ama her telefonda olacak diye bir şey yok. Olsa dahi, çözümleri var zaten. Alınabilir yani. Mi 8 Lite biraz daha iyi Mi A2'den.
Bende o tarz mobil veri sorunlarını gördüm ama son gelen güncelleme ile çözülmüş diyorlar tabii kullanmadan bilemeyiz.Görüşleriniz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı