Xiaomi Mi A3 vs Redmi Note 8

Avast

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
EEE
Merhabalar yine ben bu sefer kardeşime bir cihaz alacağım. Mi A3 le Note 8 arasında karar veremedim eldeki hissiyatı falan A3 hoşuma gitti lakin 720P AMOLED ppi değeri düşük. Bu nasıl olur bilemedim. Kullanan ya da kıyaslyan var mı? Bir mağazada ısrarla reyon personeli Note8 diye savunlu lakin tianma panellerinde ghost screen oluyor diye şkayetler okudum
A3 1500 TL.
Note 8 1650TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi A3 güncellik açısından daha iyi olacaktır, 7/24 film izlenmeyecek ise 720P panel etkilemez hatta AMOLED panel daha iyi bile olabilir (eğer bu iki cihazdan birisini düşünüyorsanız).

Ben iki telefonu da elime alıp karşılaştırdım, A3'ün ekranı 720p olmasına rağmen çok çok daha güzel gözüküyor. Bir mağazaya giderek karşılaştırmayı siz de yapabilirsiniz.

Performans konusunda Mİ A3 daha önde bir cihaz. Ayrıca yukarıda da belirtilen gibi güncel bir cihaz almak daha yararlı olacaktır. Ekran konusuna gelirsek o kadar büyük bir fark olacağını düşünmüyorum. İki cihazı elinize alıp karşılaştırın bu şekilde çok daha güzel bir sonuç alacaksınızdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı