Redmi Note 7 vs Xiaomi Mi A3 vs Realme 3 Pro

MertEren94

Hectopat
Simdi 1500 1400 TL arası telefon ariyordum ve bu 3'unu buldum. Redmi Note 8 Pro istiyrodum ama bekledigimden cok fiyatla cikti. O yuzden Redmi Note 7 var aklımda. Ama Mi A3 ve realme 3 Pro'da aklimi karistirdi. Hangisini almaliyim? Bildiklerim sunlar: Mi A3 saf Android arayuz Redmi Note 7 Xiaomi'nin arayuzu galiba adini bilmiyorum. RM3 Pro'yu da bilmiyorum. RM3Pro ve Mi A3 16 MP arka r Note 7 48 MP arkaya sahipken on kamerada digerleri r Note 7'den 5-6 MP daha iyi RM 3 Pro ve Redmi Note 7 1080 ekran, Mi A3 720 p ekran Note 7 harici 2080(Ultra HD) p video cekebiliyor. Redmi Note 7 ise 1080P 60FPS.
Hangisini almalıyım? (Redmi Note 8 en fazla kaca dusebilir. )

(Ha bir de Redmi Note 7 elder scrolls blades oyununu Google playde desteklemiyor ama APK'da açıyor. Bunu biliyorum realme 3 Pro, Redmi Note 8 ve Mi A3 sahipleri Google playden elder scrolls Blade destekleniyor mu diye bakarsa iyi olur. TES: Blades benim icin onemli bir konu. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi A3 kullanıyorum açık ara redmi note 7'den önde kamera ve batarya olarak TES icin ekran görüntüsü mi a3 telefonumdaki Google play uygulamasina aittir. Ama redmi note 8 , mi a3 den daha iyi bence. Screenshot_20191024-123537.png

Mi A3 kullanıyorum açık ara redmi note 7'den önde kamera ve batarya olarak TES icin ekran görüntüsü mi a3 telefonumdaki Google play uygulamasina aittir. Ama redmi note 8 , mi a3 den daha iyi bence.Eki Görüntüle 451441
Mi A3 ile note 8 arasında kaldım ben de ama note 8'in ekran dışında pek bir artısı yok A3'e göre. Sizce 200 lira fiyat farkına değer mi?

Mi A3 ile note 8 arasında kaldım ben de ama note 8'in ekran dışında pek bir artısı yok A3'e göre. Sizce 200 lira fiyat farkına değer mi?

Birincisi ve en önemlisi videoları 720p izlemek mi 1080p izlemek mi buna karar verin arasında fark görüyor musunuz görmüyor musunuz bunu değerlendirin.

İkinci olarak Mi A3 daha ufak boyutlu bir telefon redmi note 8'e göre kimileri büyük ekranlı telefon çok seviyor kimileri küçük bunu değerlendirin.

Üçüncü olarak ise redmi note 8 arka kamerada daha iyi mi a3 ise ön kamerada ek olarak note 8'in bir tanede fazladan kamerası var.

Aralarındaki fiyat farkı ikisininde 64 gb Xiaomi Türkiye Garantili olanından hepsiburada bazlı söylüyorum 100 lira.

Aralarındaki tüm farklar bunlar ikisi de güzel telefon Bence yukarıdaki özellik farkı rahat 100 lira eder yani ikisi de aynı derecede f/p diyebiliriz yerinizde olsam Android One veya MIUI ara-yüzlerinden birini seçer kafama göre takılırdım.Bazıları Android One dan yani saf android'den nefret ederde.

Son olarak ben mi a3'ten memnunum kesinlikle kötü değil ekran konusunda amoled o açığı kapatıyor belli etmiyor telefonda gezerken ama video izlerken film izlerken insan keşke 1080 de olsa diyor , birde biraz küçük telefon ben note 7 modelini görmüştüm o daha büyüktü daha gözüme güzel gelmişti sadece bu kadar geriye kalan her şey 10 numara 5 yıldız.

Söyleyebileceklerim bu kadar şimdiden hayırlı olsun.

Birincisi ve en önemlisi videoları 720p izlemek mi 1080p izlemek mi buna karar verin arasında fark görüyor musunuz görmüyor musunuz bunu değerlendirin.

İkinci olarak Mi A3 daha ufak boyutlu bir telefon redmi note 8'e göre kimileri büyük ekranlı telefon çok seviyor kimileri küçük bunu değerlendirin.

...
Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim gayet açıklayıcı olmuş :) video film vs için bilgisayar var zaten, amacım hızlı, güzel kameralı ve depolaması iyi ve dahi ucuz bir telefon bulmak, sanırım mi a3te karar kılacağım :) vizelerden sonra araştıracağım biraz daha... :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı