Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Mi 9T

@Sylveon linke bir göz atın derim. Özellikle mavi olan rengine. İthalatçı alana da saygım var güvenilir biri ise alabilir. Ama ben ürün aldığım ithalatçının 1-2 sene sonra döner dükkanı ile yer değiştirmiş olması riskini almak istemem. Ya da cihazı bana satana kadar 40 takla atan bir satıcıdan (ithalatçıdan) daha sonra gerekli olduğu durumda muhatap aramak beni yorar. O yüzden parası olan istediği yerden alabilir şahsi düşüncem...

@Sylveon linke bir göz atın derim. Özellikle mavi olan rengine. İthalatçı alana da saygım var güvenilir biri ise alabilir. Ama ben ürün aldığım ithalatçının 1-2 sene sonra döner dükkanı ile yer değiştirmiş olması riskini almak istemem. Ya da cihazı bana satana kadar 40 takla atan bir satıcıdan (ithalatçıdan) daha sonra gerekli olduğu durumda muhatap aramak beni yorar. O yüzden parası olan istediği yerden alabilir şahsi düşüncem...
Sadece ithalatçı garantili olanların İMEİ çalmadığını söyledim yoksa bende önermiyorum pek ithalatçı garantili çoğu zaman Türkiye garantili modeli yoksa.

En azından rengine kanıp alacak insanlar yok.

Mi 9T kullanıcısıyım, çıktığı günden beri kullanıyorum, sağlam oyun oynarım (Özellikle COD ve Asphalt 9) beni hiç üzmedi cihaz sadece Asphalt 9 da kenar yumuşatma sıkıntısı var bir türlü güncelleme gelmedi. Biri "Mi" biri "RedMi" Note 8 Pro da kullandım ve kesinlikle 9T öneririm arada dehşet kalite farkı var. Genel olarak zaten RedMi ile Mi arasında böyle bir fark var, güncelleme konusunda da RedMi lerden pek birşey beklemeyin, benim önerim Mi tarafına yönelmeniz. Bu arada cihaz o kadar pahalı değil;
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...-garantili-p-HBV00000KXK3C?magaza=Hepsiburada
Ben 3200TL ye almıştım hala yakınıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı