Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box alınır mı?

ata3434

Centipat
Arkadaşlar Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box tavsiye eder misiniz? Ya da nasıl bir Android TV box almalıyım? Marka model?
Şimdiden teşekkürler...

Hocam en çok tavsiye edilen model Mi Box benim 3 tane arkadaşım aldı hepsi memnun.

Mi Box S kullanıcısıyım. Gayet memnun kalırsınız. Netflix resmi desteği de güzel. Tek eksiği kablolu bağlantı olmaması. Modemle aynı odada değilseniz kablosuz bağlantıda YouTube vs 4K videolarda veya IPTV yüksek çözünürlüklü canlı yayınlarda sıkıntı olabiliyor. Usb-Ethernet ile çözülüyor.

Büyük beklentileriniz yoksa, arada bir yaşanan takılmaları, kasmaları tolere edebilecekseniz alınır.

Piyasada kasma, donma yaşatmayan iki cihaz var. Apple TV ve Nvidia Shield. Fiyatları da ona göre tabii.

Arkadaşlar Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box tavsiye eder misiniz? Ya da nasıl bir Android TV box almalıyım? Marka model?
Şimdiden teşekkürler...

Mi Box S kullanıcısıyım ben de. Çok nadiren de olsa ağırlaşma/kasma yapıyor ama güç kablosunu söküp taktığınızda düzeliyor. Eğer ki sigortalı priz kullanıyorsanız zaten geceleri kapatıp gündüzleri açtığınızda bu da yaşanmamış oluyor doğal olarak. Play Store kapsamlı değil. İçinde aradığınız çoğu uygulamayı bulamayabilirsiniz fakat ben Netflix, Youtube, Spotify ve Twitch amaçlı kullandığım için bir eksiklik hissetmedim. Arkasında USB girişi var, tek USB ile çalışan klavye+mouse setiniz varsa bu şekilde de bağlantı yapıp dışarıdan .apk dosya kurup çalıştırmanız daha rahat oluyor.

Güzel cihaz aldığımdan beri 2 kez güncelleme aldı daha da güzel oldu fakat. Uyku modundan açıldığında sapıtıyor biraz. Yavaş falan çalışıyor onun dısında sorun yaşamadım memnunum.

Mi Box S kullanıcısıyım ben de. Çok nadiren de olsa ağırlaşma/kasma yapıyor ama güç kablosunu söküp taktığınızda düzeliyor. Eğer ki sigortalı priz kullanıyorsanız zaten geceleri kapatıp gündüzleri açtığınızda bu da yaşanmamış oluyor doğal olarak. Play Store kapsamlı değil. İçinde aradığınız çoğu uygulamayı bulamayabilirsiniz fakat ben Netflix, Youtube, Spotify ve Twitch amaçlı kullandığım için bir eksiklik hissetmedim. Arkasında USB girişi var, tek USB ile çalışan klavye+mouse setiniz varsa bu şekilde de bağlantı yapıp dışarıdan .apk dosya kurup çalıştırmanız daha rahat oluyor.

Hocam bende de açılışta Youtube takılmalar oluyordu. Çözümü ayarlar, HDMI CEC, CEC Control'den tüm seçenekleri açıyorsunuz.

Hocam bende de açılışta Youtube takılmalar oluyordu. Çözümü ayarlar, HDMI CEC, CEC Control'den tüm seçenekleri açıyorsunuz.
Öneriniz için çok teşekkür ederim. Daha önce de bahsetmişlerdi fakat CEC Kontrolü şu yüzden kullanmak istemiyorum. Ayrıca başka bir uydu alıcısı ve sinema sistemi daha bağlı televizyona. Açtığım zaman hepsi birden açılıyordu ve bir yerden sonra "Amaan kapatıp açarım" moduna girdim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı